Mobilní appky a digitální úřední desky. Dvě vymoženosti dnešní doby

Žijeme v době plné moderních technologií a vymožeností. Zatímco ještě donedávna jsme si mysleli, že nás vymoženosti a inovace jen obírají o čas, dnes už víme, že jsou tu proto, abychom nám krapet usnadnili život. Pokud patříte k lidem, kteří se o svět technologií a vymožeností nezajímají, máme pro vás dvě vymoženosti dnešní doby, o kterých byste měli vědět. 

Ať už podnikáte nebo nikoliv nebo jste starostou či primátorem obce nebo města, v každém případě byste měli vědět o dvou vymoženostech dnešní doby, které rozhodně oceníme mít po ruce. Jaké vymoženosti to jsou?

Mobilní aplikace

Nejdříve je třeba zmínit mobilní aplikace, jelikož se jedná o něco, co se dnes považuje za nejmocnější marketingový nástroj současnosti. Pokud byste nahlédli do mobilních telefonu kolemjdoucího, zjistili byste, že má ve svém telefonu stažených nespočetně mnoho mobilních aplikací, které využívá a které mu jistým způsobem zlepšují a zjednodušují život. 

Tip redakce:  Jaké jsou formy internetové reklamy?

Mezi staženými aplikacemi může být mobilní aplikace i vašeho e-shopu nebo vaší restaurace. Ostatně využití si najde mobilní aplikace i u měst a obcí, které mohou prostřednictvím mobilní aplikace informovat občany o aktuálním dění či o blížících se událostech. 

Velkou výhodou mobilních aplikací je zejména to, že využívají všechny funkce telefonu. Navíc se plně přizpůsobí jakémukoliv zařízení, do něhož jsou staženy. 

Digitální úřední desky

Další vymožeností dnešní doby jsou digitální úřední desky, které jsou inovací klasických úředních desek, jež stojí obvykle před obecním úřadem. Pokud bychom měli srovnat digitální úřední desky a klasické úřední desky, řekli bychom, že digitální úřední desky poskytují neomezený prostor pro sdílení informací a novinek. Navíc poskytují neustálý informační servis, který funguje čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce.

Tip redakce:  Razítka rychle a jednoduše

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz