Místo obrovského turné Trilogie spatřil světlo světa nový videoklip

Koncem minulého roku hudební scénu rozhýbaly zprávy o dokončení obrovského projektu Trilogie od Electric Lady. Vyšly tři videoklipy, proběhly tiskové konference a na léto se plánovalo velké turné. Stále trvající epidemie koronaviru však přinesla komplikace, a tak bylo znovu potřeba, aby Tereza Rays změnila svoje plány…

Zákaz vystupování a změna plánů

Od ledna byly koncerty a další akce kvůli znovu platným ochranným opatřením buď zrušeny, nebo přesunuty na dobu neurčitou. Electric Lady se tak musela rozloučit s koncerty v tuzemsku, ale i v Polsku, na Slovensku a v Německu. Celý její dosud největší hudební projekt – Trilogy 2020 – se tak bohužel musel pozastavit. A že bylo na co se těšit. Tour Trilogy 2020 měla být opravdu velká, dle původních plánů šlo totiž o velkou koncertní show za spolupráce s Českým symfonickým koncertem. Všechny tyto změny plánů musely být pro celou kapelu veliká rána. Jak říká sama Tereza, není nic horšího, než když hudebníkovi zakáží hrát a zpívat.

První koncert po dlouhé době

Naštěstí už s příchodem léta se začalo blýskat na lepší časy a Electric Lady se konečně po dlouhé odmlce podařilo uspořádat živý koncert pod volnou oblohou. A to dokonce ne na území České republiky, ale rovnou v Chorvatsku. Snad i díky tomu, jak dlouho nemohla Tereza hrát, se z tohoto koncertu na palubě lodi stal takový úspěch. Volnost, svoboda a radost z možnosti zahrát si opět před živým publikem, vytvořily tak jedinečnou atmosféru, až z akce vznikl spontánní videoklip. Sigl Summer on čiší nadšením a prázdninovou náladou. A přestože je přece jen o něco tanečnější než klasická tvrdší muzika od Electric Lady, rozhodně jde o krásný začátek letní sezóny, která snad přinese více podobných koncertů. O dalších plánovaných akcích Electric lady si můžete přečíst na její oficiální stránce.

Tip redakce:  Barvíte si vlasy? A používáte kvalitní značku, která vám vlasy neničí?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz