Minerální izolace nabízí spolehlivé zateplení novostaveb i starších domů

Ať už plánujete výstavbu nového domu, nebo řešíte rekonstrukci staršího bydlení, pomůže vám se zateplením minerální izolace, která se hodí do kombinace s každou fasádou a navíc se dá využít i při zateplování stropu, podlahy, podkroví, příček či podhledů. Jedná se o univerzální řešení, vynikající také snadnou a rychlou aplikací.

Minerální klimatizace Climastone předčí vaše očekávání

Pokud hledáte kvalitní minerální izolaci, které vydrží sloužit po dlouhá léta, rozhodněte se pro izolaci Climastone. Aplikuje se foukáním do dutin nebo do volného prostoru. Vyrábí se z minerální vlny, která se pak zpracovává do granulátu, což je ideální polotovar pro výrobu foukané izolace.

Moderní minerální izolace má při zateplování spoustu výhod. Tou největší je, že snadno pronikne i do těžko přístupných míst a těch nejmenších dutin. Vám tak ušetří starosti s hledáním alternativních způsobů. Bez problémů ji pak využijete třeba i na drobné spáry, kam byste se jinak nedostali.

Její aplikace je rychlá a pohodlná. Každý jistě ocení, že při ní nevzniká žádný odpad, takže je i téměř bezúdržbová. Ani časem minerální izolace nemění své vlastnosti a stavbu dokonale zaizoluje po tepelné i akustické stránce, takže se z jejích předností můžete těšit celoročně.

Chcete poradit s izolací? Využijte konzultaci zdarma

Kvalitní izolaci si můžete zajistit prostřednictvím webových stránek foukane-izolace-tz.cz. Na webu se nachází pouze orientační ceník, pokud však požádáte, zašlou vám přesnou kalkulaci na vaši stavbu.

Cena izolace závisí na mnoha faktorech. Patří mezi ně spotřeba materiálu nebo i náročnost prostředí, v němž se pracuje. I pokud vás tato izolace vyjde dráž než alternativní způsoby, věřte, že se jedná o kvalitní řešení, co vám vydrží po celý život. Zlepší vám komfort bydlení a sníží výdaje na život.

1 Komentář od “Minerální izolace nabízí spolehlivé zateplení novostaveb i starších domů”

  1. […] a rozmarům počasí skvěle odolávají například celulózová izolace Climatizer Plus a minerální izolace Climastone. Rozmanitost nabídky konkrétních izolací proto vyhovuje rekonstruovaným budovám, […]

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz