Milujete dárky? S URBANCARD jich na vás čeká nespočet

urbankard iZpravy.com

Milujete dárky? S URBANCARD jich na vás čeká nespočet

Neexistuje snad člověk, který by nevěděl, co je kreditní karta. Bohužel mnoho nezasvěcených nad nimi láme hůl ještě dříve, než si stihnou přečíst nejdůležitější informace a proto mnohdy ani neví, jak výhodná vlastně může být. URBANCARD umožňuje sáhnout na finanční prostředky v okamžiku, kdy jsme se ocitli, jak se říká „na suchu“. Může sloužit, pouze jako pomůcka či rezerva v případě nouze, ale také k okamžitému točení peněz.

Bonusy za nákupy

Vybíráme, vkládáme, získáváme bonusy za nákupy a užíváme si jejich čím dál lepších výhod. Tak, jako jde elektronika, služby a móda neustále dopředu, ani kreditní karty nezůstávají v pozadí. Cool karta umožňuje výběr z klasických karet nebo NFC čipů, které si snadno nalepíte na mobilní telefon a už nikdy více nemusíte hledat doklady či peněženku.

Hodnoťte a získávejte peníze

Urban Card ZpravyCZ
Ke kartě získáte jednoduchou appku, která umožňuje hodnotit spokojenost nákupu a tímto způsobem sbírat „bonusy“ na svůj dárek. Za každý uskutečněný nákup putuje rovných 5% na věc, kterou chcete. Čím více hodnotíte, tím rychleji dosáhnete svého vytouženého cíle. Hodnotit můžete obchody, ale i restaurace a dostávat tak dárky, které si sami vyberete. Už jste někdy slyšeli, že se utrácením dá vlastně i šetřit? Pokud ne – vyzkoušejte URBANCARD a přesvědčte se sami.

Kde takovou kartu sehnat?

Karta, která může disponovat originálním designem, který si sám navrhnete je nabízená v obchodech. Nejlepší na tom všem je, že máte možnost bezúročného období na bezkonkurenčních 51 dní. S touto kreditní kartou je možné platit dokonce i v zahraničí, vybírat hotovost z bankomatu nebo přeposílat peníze na jiný účet. O stavu účtu vás elektronicky a zdarma budou informovat a tím máte neustálou kontrolu a přehled nad stavem svých financí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz