Mikrodermabraze čištění pleti

Čištění pleti pomáhá významně zlepšit stav pleti. Jedná se o zákrok spadající do kategorie mechanického peelingu, který stále prochází vývojem tak, aby byl co nejvíce účinný. Zákrok je bezbolestný, trvá necelé tři čtvrtě hodiny a mezi jeho největší výhody patří to, že je vhodný téměř pro každého.

Použití a výhody zákroku

Mikrodermabraze vedle zlepšení celkového stavu pokožky pomáhá i při napravování estetických vad. Skvěle si poradí s drobnými vráskami, nebo jizvami, a dalšími šrámy na kůži, pigmentovými skvrnami, nebo s rozšířenými póry. Mikrodermabraze se využívá zejména na oblast obličeje, není však výjimkou ani co se týče oblasti dekoltu nebo zad. Jednou z jejích největších výhod je to, že je vhodná téměř pro každého. Zároveň je možné tuto proceduru kombinovat s dalšími zákroky, například s mezoterapií, plazmaliftingem nebo biorevitalizací, a dosáhnout tak co nejlepšího výsledku.

Tip redakce:  Kancelářská židle – seďte pohodlně a bez bolesti

Princip ošetření

Základním principem ošetření je odstranit odumřelé kožní buňky. Díky tomu se pokožka vyhladí a zlepší se její vzhled. Poslední novinkou je využití speciálních moderních přístrojů s diamantovými nástavci. Najdete je již na mnoha klinikách, včetně kliniky estetické medicíny Altos v Praze. Obroušené kožní buňky se pomocí vakua odsávají. Provedení peelingu v kůži spustí procesy vedoucí k produkci kolagenu a elastinu, které se podílí na pružnosti pokožky a její regeneraci. Již po dvou až třech sezeních je viditelný významný omlazující efekt, přesto se pro dosažení co nejlepších výsledků doporučuje absolvovat čtyři až šest sezení v odstupu jednou až dvou týdnů. Vedle zlepšení vzhledu pleti mikrodermabraze také zvyšuje schopnost absorpce účinných látek. Díky tomu se někdy využívá i jako příprava pleti před dalšími zákroky.

Tip redakce:  Vypořádejte se s jarní únavou

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz