Meditační pyramida nabízí prostor pro odpočinek a relaxaci

Každý v tomto rychle ubíhajícím světě někdy zatouží po naprostém odpočinku, klidu, relaxaci, kdy nebude chtít být ručen žádnými pracovními hovory, dětmi nebo sociálními sítěmi. Každý člověk jednoho dne zatouží být nerušen, zatouží utéct z rychle ubíhajícího moderního světa. Mnozí lidé se domnívají, že to nejde, jenže opak je pravdou. Existuje místo, které vás naprosto izoluje od moderního světa, který nikdy nezpomaluje. Tím místem je meditační pyramida, která nabízí prostor nejen pro odpočinek, ale také pro relaxaci a meditaci.

Pyramidy jsou známé už po staletí. Jedná se o krásné egyptské stavby, z nimiž se lidé sjíždí z celého světa. Sice takovou egyptskou pyramidu mít doma nemůžete, ale můžete doma mít pyramidu, která se jmenuje meditační. Meditační pyramida je také známá už po staletí, používají ji lidé už dlouhá léta. Jedná se o věc, která dokáže člověka nabít energií a dokáže mu zahnat všechny negativní myšlenky, které proudí nejen jeho hlavou, ale také jeho celým tělem.

Tip redakce:  Pravda a lež o krémech a kosmetice

Možná vám pojem “meditační pyramida” nic neříká. Je to pravděpodobné, protože tato pyramida má hned několik přízvisek. Někteří lidé ji mohou znáte pod názvem “léčivá pyramida”, jiní pod pojmem “energetická pyramida”, nese také název “pyramida energie” nebo “relaxační pyramida”. Všechny názvy jsou správné, ovšem jeden je krapet zavádějící, a to pojem ”léčivá pyramida”.

Meditační pyramidy ve skutečnosti přímo neléčí, spíše se jedná o jakýsi psychický posun, psychické uklidnění.

Prostor pro odpočinek a relaxaci

Meditační pyramidy nám spíše poskytují prostor pro relaxaci, odpočinek, pro meditaci nebo případně pro čtení. Podle oborníků si dokážeme v pyramidě odpočinout tak, jako kdybychom spali několik hodin. Kromě toho tělo zde nabírá energii a zbavujeme se zde stresu a negativních myšlenek či napětí, které proudí celým naším tělem.

Tip redakce:  Léto bez lupénky: lze to i přírodní cestou

Kde si mohu pyramidu koupit a jak se staví?

Takovou meditační pyramidu si můžete sami vyrobit, stačí si ji objednat na https://www.meditacnipyramida.cz/.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz