Maximální zabezpečení pro vaše cennosti

Dnes je velmi málo lidí, kteří nemají bankovní účet a nevyužívají služeb, které banky nabízí. Ale i to nese určité riziko. Vždy se může stát, že se něco na straně banky pokazí a vy se ke svým cennostem a úsporám budete jen těžko dostávat.

To je také důvodem, proč někteří využívají bankovní bezpečnostní schránky. I to má ale háček. Po otevírací době se do nich nedostanete, a jak všichni moc dobře víme, většinou, když potřebujete něco naléhavě, tak je zrovna víkend a banky mají zavřeno. Společnost 24SAFE myslela právě na přístupnost a bezpečnost. Bezkonkurenční výhodou je to, že přístup ke schránkám je 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, takže se můžete kdykoli dostat ke svým věcem.

Co se týče bezpečnosti, trezory jsou vyrobeny vyhlášenou firmou GUNNEBO, která je ve Švédsku specialistou již od roku 1764. Plní tedy nejvyšší požadavky bezpečnosti, které jsou například v centrálních bankách. Další nespornou výhodou je to, že s občanským průkazem stačí přijít jen jednou při uzavírání smlouvy o pronájmu schránky a poté už doklad nepotřebujete. Ověření majitele schránky probíhá pomocí otisku prstu či potvrzujícím SMS klíčem. Bezpečnost podtrhuje i partnerství s pojišťovnou Allianz.

Je zde možnost i mnoha doplňkových služeb. Jednou z nich je například SMS upozornění kdykoli někdo bezpečnostní schránku navštíví. Skvělé je také umístění. Prostor firmy 24SAFE je umístěn v ulici Na Poříčí 17. Je tedy velmi dobře dostupný hromadnou dopravou a díky parkovacím místům dosažitelný i vlastním vozem. Sjednat pronájem schránky můžete buď osobně nebo přes internet. Lze si také vybrat velikost, která vám bude vyhovovat. Na výběr máte až z 5 velikostí.

Více informací o společnosti, ceníku a všem co vás zajímá, se dozvíte na stránkách www.24safe.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz