Matrace jsou základem zdravého spánku celé rodiny

Když jsem před třemi měsíci musela navštívit svého lékaře s tím, že mě trápí úmorná bolest krční páteře, nevyslechla jsem si od něj na můj stav příliš příznivou diagnózu. Řekl mi totiž, že můj stav je jen nepříjemnou zdravotní odezvou na letitý spánek na nekvalitní matraci a že již se nejspíše nikdy zcela bolesti nezbavím. Ovšem můžu jí předcházet a to takovým způsobem, že si pořídím pořádné pevné matrace, které budou kvalitní. Tudíž jsem neváhala a ihned po návštěvě lékaře shlédla nabídku matrací a snažila se přijít na kloub tomu, která by pro mne, ale i pro zbytek naší rodiny, byla tou nejpřijatelnější.

Zdravotní matrace byla pro mne jasnou volbou

Zdravotní matrace by pro mne byla i dle slov mého lékaře, tou nejlepší možnou volbou. Dokážou se totiž dokonale přizpůsobit anatomii lidského těla, jsou antibakteriální a navíc si u nich můžu navolit i tvrdost, které dám přednost. Matrace jsou navíc velmi prodyšné a díky ramenní kolébce, lze dokonale předejít i otlačeninám ramen, které vznikají při spánku. Díky ideální tuhosti a dalším specifickým vlastnostem jsem tak nabyla dojmu, že můj problém s krční páteří by mohla takováto matrace alespoň částečně zmírnit. A také že ano, bolest sice nevymizela úplně, ovšem zmírnění je značné.

Postele z masivu jsme zakoupili dodatečně

Když jsem začala s výběrem matrací do našeho bytu, vložil se do mého počínání můj muž, který přišel s nápadem, že bychom si rovnou mohli pořídit novou postel a byl okamžitě pro postele z masivu, kterým již dlouhá léta fandil. Přemluvil mne, že kromě kvalitní matrace je dobré mít i kvalitní základ, kterým je postel a rovněž také rošt, který je doživotní zárukou kvalitního spánku. Tudíž jsem souhlasila a na poslední chvíli se s ním vydala danou postel zakoupit a musím uznat, že náš spánek se od té doby změnil k lepšímu.

Tip redakce:  Sedací soupravy kožené právem patří k těm nejoblíbenějším

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz