Mateřské školky Praha – ProFamily – vozí děti na lyže i k moři

Slyšeli jste o tom, že soukromé mateřské školky Praha – ProFamily – se o svěřené děti starají jinak, než je běžné ve státních školkách? Děti například jezdí v zimě na lyžařské výcviky, v létě se pořádají ozdravné pobyty u moře. Pro fyzické blaho i zdravý duševní vývoj se ke klasickým výtvarným, sportovním a hudebním aktivitám připojují prospěšné výpravy do přírody, na tábory i terapie s pomocí čtyřnohých přátel – koní. Pohoda, radost, legrace, samý úsměv, zdravý jídelníček jsou třešničky na dortu, které servírují vychovatelky ve školkách ProFamily.

Rozšířená působnost ProFamily do více pražských obvodů

Tradice soukromé mateřské školky Praha – ProFamily sahá do roku 1992. Za tu dobu se síť předškolních zařízení úspěšně rozrostla do mnoha pražských čtvrtí. Aktuálně jsou otevřeny dvě školky v Praze 9, po jedné v Krči, Modřanech, Dubči a Měšicích u Prahy. Mateřské školky Praha tak rozšiřují svou působnost i do lokalit, kde státní zařízení scházejí, anebo nedostatečně vyplňují kapacity potřebné pro vzkvétání mladých rodin na okrajích metropole. Rodiče, kteří mají zájem o umístění svých dětí do konkrétní školky ProFamily, tak můžou učinit kdykoliv během roku, jen je třeba se informovat o aktuální kapacitě zařízení.

Tip redakce:  Proč jsou pražské novostavby vyhledávanější než starší bytové jednotky?

Zmínili jsme zajímavosti, jako jsou pobyty u moře a na horách. V březnu 2018 se školka chystá na Benecko, kde bude pro děti připraven lyžařský kurz, zajištěno ubytování a strava. Rodiče i starší sourozenci jsou na týdenním pobytu na horách vítáni. Na květen je jako každoročně naplánován ozdravný týdenní pobyt pro děti v Mariánských Lázních. Zvláště pražské děti a jejich rodiče výlet do lázní vítají nejen jako zpestření, ale i výtečnou podporu zdravého vývoje i budování si vlastního autoimunitního systému.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz