MÁTE PROBLÉM S FINANCEMI? NEČEKEJTE NA EXEKUCI!

Exekuce může potkat mnoho z nás. Práce se nedaří, zakázky nepřichází tak, jak jsme si na začátku plánovali. Do svízelné situace je, bohužel, velmi jednoduché se dostat. Jak z ní ven? Nemáte tolik finančních prostředků, abyste zaplatili vše, co potřebujete, a hrozí, že si u vás budou podávat exekutoři ruce a vy budete sledovat, jak na vše lepí své nálepky „exekučně zabaveno“?

Nebuďte pasivní, jednejte

Asi je jasné, že je nejdůležitější nesedět se založenýma rukama a čekat, až se to samo nějak vyřeší. Důležité je jednat, začít zkoumat všechny možnosti, které aktuálně máte. Půjčit si od banky, přátel a podobně. Když každá z těchto možností selže, máte ještě jednu. A tou je vyplacení exekucí. O co jde?

Tip redakce:  Kdo nabízí nebankovní půjčky pro problémové klienty?

Vyplacení exekuce je věc, díky které dojde ke zrušení exekuce a zbavíte se tak otravných a často nepříjemných exekutorů. Navíc můžete zabránit prodeji nemovitosti. Přikročíte-li k této možnosti, pak se obraťte na společnost, která se tímto vyplacením zaobírá. Poradí vám, pomůže a často vše vyřeší za vás.

Pomoc specialistů

Doporučujeme vyplacení exekucí, což je společnost Quickfinance, která se zabývá poskytováním úvěrů pouze se zajištěním nemovitostí. Její specializací jsou dlouhodobé úvěry se zajištěním nemovitostí z vlastních zdrojů. Pomůže vám například také s řešením exekucí, s dražbami a vůbec celkovým oddlužením nemovitosti klienta. Vyplatí nemovitosti, které jsou v dražbě, sloučí nevýhodné a drahé úvěry do jednoho a spoustu dalšího.

Výhody společnosti Quickfinance:

    • Disponuje vlastními firemními financemi
    • Vyplácí závazky klientů rychle
    • Na trhu působí od roku 2006
    • Ke každému klientovi přistupují individuálně, přizpůsobí se jeho potřebám
Tip redakce:  Začíná největší evropská startupová soutěž v oblasti udržitelných energií

O úvěr k vyplacení exekucí může zažádat pouze podnikatel OSVČ nebo právnická osoba, kterému může ručit nepodnikatel. Běžné spotřebitelské úvěry společnost neposkytuje. Potřebujete-li se rychle a jednoduše zbavit svých exekucí, pak je jejich vyplacení tou správnou volbou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz