Máte možnost zainvestovat? Investujte do nábytku z masivu!

I když je dnes možno prakticky na každém materiálu vytvořit dekor dřeva, specifické vlastnosti dřevěného nábytku nasimulovat nejdou. Proto, jestli toužíte po kvalitě, dejte přednost bytelným rustikální komodám, dubovým stolům a postelím z masivu. Pokud se rozhodnete pro nákup nábytku z dřevotřísky a lamina, pak vás snad omlouvá pouze těžká finanční nouze. Jestli ale můžete do nábytku zainvestovat, určitě volte nábytek z masivu:

  • manželskou postel z masivu do ložnice,
  • jídelní stůl masiv dub do kuchyně nebo jídelního koutu,
  • zahradní nábytek na terasu nebo jinam do venkovního prostředí,
  • kvalitní dřevěné jídelní židle k jídelnímu stolu z masivu.

Ve výčtu bychom samozřejmě mohli pokračovat.

Provence nábytek – nábytek z poctivého borovicového masivu

Pojďme se chvíli věnovat různým nábytkovým stylům. Pro milovníky Provence připravil Nábytek Mirek Provence nábytek. Dýchne na vás opravdovou atmosférou Provence. Snoubí v sobě eleganci a kvalitu masivu, detail kresby dřeva zaujme doslova každého. Provence nábytek se vyrábí zejména z poctivého borovicového masivu. Pokud se pro něj rozhodnete, můžete ho mít v dvoubarevném provedení, nebo klidně i s patinou.

Kvalitní nábytek pro kvalitní život

Pokud jste patrioti, pravděpodobně budete volit tradiční masivní nábytek v rustikálním pojetí, tedy rustikální nábytek, který vás po dlouhé roky bude provázet svou neuvěřitelnou krásou. Můžete si objednat a nechat přivézt rustikální komody, vitríny, skříně, postele, stoly, židle i další kusy nábytku. Možná se raději rozhodnete pro selský nábytek či designový nábytek. Je to zkrátka na vás.

Tip redakce:  Granitové dřezy jsou atraktivní novinkou v kuchyňském interiéru

Na stylu, pro jaký se rozhodnete, vlastně ani tak nezáleží. Důležité je, že manželské postele z masivu, jídelní stoly masiv, jídelní židle z masivu a další kousky nábytku z kvalitního opravdového dřeva se vám budou líbit a bude se vám s nimi skvěle žít.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz