Markýzy a rolety poskytnou příjemný stín

Markýzy a rolety poskytnou příjemný stín

Také Vás přestává bavit neustálé horko, které Vás obtěžuje i doma? Ne pouze v hotelích, restauracích, hospůdkách či obchodních domech si pořizují markýzy pro poskytnutí příjemného posezení svých klientů. Novým trendem je si je pořizovat i do svých domů, na zahrady. Tento, stín poskytující výrobek, zařídí nejen příjemnou teplotu uvnitř domu, ale i ochranu před UV zářením, což je pro naše zdraví celkem podstatné.

markyza markyzy stin markyza markyzy stin stinici technika  markyzy stin stinici technika

Markýzy a rolety poskytnou příjemný stín

Markýzy venkovní se dnes prodávají ve třech způsobech ukládání.
První je uložení klasické, kde se markýza navine na roletu a není nijak zvlášť chráněná proti dešti a větru. Druhé je polokazetové uložení, to je markýza, která se navine do boxu a je chráněna proti vnějším vlivům. A poslední je kazetové uložení, velmi podobné tomu polokazetovému, jen je markýza ještě kryta zespodu, tudíž se do ní jen těžko dostane nějaká ta nečistota. Kazetové markýzy tak patří mezi to lepší.

Tip redakce:  Mezonetové byty v Praze – splněný sen o originálním a prostorném bydlení

Většina markýz už má automaticky vodoodpudivou impregnaci v základním vybavení, ale stejně by neměly být vystavovány denně prudkému dešti. To by Vám na reklamaci asi horko těžko uznali.
Jedno z velkých plusů je, že markýza umožní zastínit interiér tak, aby nešlo do domů přímé, ostré světlo, ale zároveň není v místnosti tma jako při zatažení normálních rolet či žaluzií a krásně z okna vidíte ven.

Markýzy a rolety poskytnou příjemný stín, připlaťte si a nebudete litovat

U nákladnějších markýz s rozsáhlejším příslušenstvím se objevují i osvětlovací nebo topné panely, beroucí energii ze zabudovaných solárních panelů.

Markýza skvěle poskytne stín kromě Vás i usušeným květinám. A Vaši mazlíčci? Ti si stoprocentně raději vyberou chladnou dlažbu pod markýzou než rozpálený beton na přímém sluníčku. V případě citlivého zdraví či jiných rizikových faktorů, se díky markýzám ani vy nemusíte vystavovat nabízejícímu se úpalu a naopak, můžete si užívat příjemného prostředí.

Tip redakce:  Zahradu nestačí zalévat, je třeba pravidelná údržba

Markýzy a rolety poskytnou příjemný stín

___________________________________________________________

Rolety a žaluzie – špičkové kvality od českých dodavatelů.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz