Manipulujte se zbožím snadno a rychle pomocí vozíků

Už dávno nežijeme v době, kdy bychom museli všechno těžké tahat v rukou. V současné době existují pomocníci v podobě vozíků či rudlí, které nám dokonale ulehčí práci. Touto manipulační technikou by měl být vybaven každý sklad, v němž je nutné neustále přemísťovat zboží z místa na místo. Aby zaměstnanci nemuseli nosit těžké krabice nebo palety, využijí nízko či vysokozdvižných vozíků, díky kterým ušetří své síly. Otázkou je, jaké vozíky či jaká manipulační technika se hodí do jakého skladu.

Sklady jsou běžnou součástí velkých i menších firem. Většinou v nich bývá zboží, které je určeno konečným spotřebitelům, mnohdy v nich sídlí materiál připravený k výrobě. Ať už se v skladu skladujete cokoliv, někdy potřebujete materiál č zboží přemístit z místa na místo. K tomu využijete manipulační techniku, která vám práci usnadní.

Tip redakce:  Auto vrakoviště Ford dodává i přijímá nové a staré autodíly pro jednotlivce i opravny

Jak jsme zmínili, nežijeme v době kamenné, nemusíme těžké věci nosit v rukou a nemusíme tak následně trpět kýlou. Raději využijte manipulační techniky, která vám ulehčí práci a díky které přemístíte zboží snadno a rychle.

Potřebuju přemístit palety

Pokud potřebujete přemístit palety, které jsou většinou plné zboží, doporučujeme pořídit do skladu vysokozdvižné ruční vozíky nebo nízkozdvižné paletové vozíky. Vozíky vybírejte dle toho, jak velký sklad máte. Pokud je sklad plný vysokých polic, doporučujeme pořídit zmiňovaný vysokozdvižný ruční vozík. Jestli máte sklad menší, postačí vám nízkozdvižný paletový vozík.

Prosperující firmy nebo firmy, které se nebojí investovat do pomůcek, si mohou pořídit i elektrické vozíky, které jsou opět vysokozdvižné, tak i nízkozdvižné. Opět záleží na tom, jak jednotlivé vozíky využijete.

Tip redakce:  Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Potřebuju přemístit krabice

Vozíky však nejsou vždy ideální. I když se řadí k té nejoblíbenější manipulační technice, někdy nejsou potřeba. Někdy postačí obyčejné rudle, které přemístí krabice nebo pytle. Nejvíce se pořizují zejména hliníkové rudle nebo skládací rudle, novinkou jsou schodišťové rudle. Nejvíce se pořizují zejména hliníkové

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz