Manipulační technika M+M Hydraulic, s.r.o.

Společnost M+M Hydraulic, s.r.o. a její menší představení.

Vítejte a nechte se vnést do světa manipulační a skladové techniky prostřednictvím naší společnosti. V tomto krátké článku Vám postupně představíme obor, kterému se věnujeme již přes patnáct let a ve kterém se cítíme jako ryba ve vodě. Vysokozdvižné vozíky jsou základním manipulačním prostředkem, který nám velmi usnadní manipulaci s materiálem po skladech a dalších různých prostorech.

V naší nabídce naleznete také nové paletové vozíky a manuální vysokozdvižné vozíky. Paletový vozík u nás naleznete jak základní, tak také paletové vozíky speciální s prodlouženou délkou nosných vidlic, ale také paletový vozík s délkou vidlic pouhých 80 cm.

Naší hlavní náplní je servis vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Vlastníme servisní vozidla, která jsou maximálně vybavena pro provádění servisních zásahů přímo u zákazníka a to po celém území České republiky. Samotný servis provádí naši odborně proškolení servisní mechanici.

Tip redakce:  Paletové vozíky a ruční vysokozdvižný vozík z našeho eshopu

Další nezbytnou součástí našich služeb jsou technické kontroly a školení řidičů manipulační techniky. Vlastníme certifikáty pro provádění těchto úkonů v rámci celé Evropské unie. Vždy vystavíme řádný technický protokol a řidičům manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků vystavíme řidičský průkaz se zaměřením na manipulační techniku, na kterou probíhalo dané školení.

Navštivte naše stránky a seznamte se s našimi službami.

Tým M+M Hydraulic, s.r.o.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz