Ložní soupravy z bavlny či mikrovlákna – jaké jsou TOP?

Vytvořte si ze své ložnice útulné prostředí, ve kterém budete rádi trávit volný čas. Víte, že spánkem strávíte přibližně třetinu svého života? I proto byste při výběru ložní soupravy měli být pečliví a zvolit takovou, která bude komfortní a po dlouhé měsíce vám bude dělat radost. Na výběr máte z mnoha barevných variací, atraktivních dekorů i z celé škály materiálů.

Výběr ložní soupravy ovlivňuje vaše nálada i roční období

Kvalitní ložní soupravy se vyrábějí velmi často z bavlny. Bavlněná příze je odolná, barevně stálá a mnohdy ošetřená také speciální úpravou, která brání velkému mačkání látky. Povlečení pak stačí jen vyprat, usušit a složit. Nevyžaduje žádnou speciální péči. Jelikož se doporučuje ložní soupravu měnit každý týden, je to určitě praktické, pokud nemáte příliš času nazbyt.

Barvu ložní soupravy pravděpodobně vyberete podle své nálady či podle zařízení interiéru. Někdo preferuje jemné pastelové odstíny, jiný volí výraznější barvy. Populární jsou také přírodní tóny a vzory, které zalahodí vašemu oku a v ložnici se postarají o útulnou a hřejivou atmosféru.

Kromě bavlněného ložního prádla můžeme doporučit také povlečení z krepu, mikrovlákna, damašku, flanelu nebo saténu. Bavlněné ložní soupravy lze používat téměř po celý rok. Flanel zvolíte během chladných zimních měsíců. Mikrovlákno je často slabší a ideální během léta.

Nakupujte za příznivé ceny online

Kvalitní ložní soupravy za dobré ceny zakoupíte i v internetovém obchodě waldes.cz, kde je pro vás připraven široký výběr produktů. Kromě povlečení zde nabízejí také prostěradla, přikrývky a polštáře, textil do kuchyně či do koupelny. Vyberou si zde maloobchodní i velkoobchodní zákazníci, kteří mohou nakupovat i ve větším množství kusů. Ve waldes.cz nabízejí též kusový a metrový textil. Pokud si tedy chcete povlečení sami ušít, máte také skvělou příležitost.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz