Lodní kontejnery nabízejí široké uplatnění nejen v dopravě. Kde je použít?

Objem zboží přepravovaného obrovskými kontejnerovými loděmi z jednoho kontinentu na druhý se celoročně zvyšuje. To ovšem klade enormní tlak nejenom na lodní rejdaře a konstruktéry pravidel, ale také na lodní kontejnery, v nichž je zboží uloženo. Bohužel některé z nich je nutné vyřadit z provozu už po jedné plavbě, protože nesplňují potřebné požadavky. To ovšem neznamená, že se musí kontejnery nešetrně likvidovat. Dají se totiž skvěle využít v mnoha dalších oblastech.

Celoroční bydlení v kontejneru?

Určitě jste zaznamenali nejnovější trend v oblasti zařizování vlastního bydlení, kterým jsou lodní kontejnery. Prodej vyřazených přepravních jednotek je velmi populární a na trhu se nachází hned několik specializovaných společností, které nabízejí vyřazené kontejnery k odkupu. Tím pádem se jedná o ideální stavební kámen rodinného domu, protože při dobrém zateplení můžete v kontejnerovém domě bydlet po celý rok. Pokud kvalitní izolaci nepodceníte a dáte si na ní záležet, nemusíte se obávat ani koroze.

Tip redakce:  Xiaomi může již v příštím roce přinést novou technologii baterií, která nabídne více energie při zachování stejné kapacity

Jak se dají lodní kontejnery ještě využít?

Vyřazené lodní kontejnery mají překvapivě ještě jedno velmi zajímavé využití. Dají se použít na výstavbu bazénu, který představuje ideální kompromis mezi nafukovacími bazény ze supermarketu a drahou zápustnou variantou. Jednoduše si vyberte konkrétní kontejner, vyberte vhodné místo a do 2 dnů se můžete koupat ve vlastním jedinečném bazénu, který vám budou všichni sousedé závidět.

Kolik vyřazený kontejner stojí?

Asi si budete říkat, že vyřazený lodní kontejner přeci musí představovat neuvěřitelně nákladnou investici. V tomto ohledu jste ovšem na omylu, protože společnost zabezpečující prodej lodních kontejnerů nabízí velmi zajímavé ceny. Například 12 metrů dlouhý kontejner bez problémů seženete za 65 tisíc korun, což rozhodně není špatné. Konkrétní částka samozřejmě závisí na stavu a délce kontejneru.

Tip redakce:  Maturitní večírek a svatba - milníky v životě člověka

Přemýšlíte-li o výstavbě vlastního domu nebo pouze o pořízení bazénu, berte v úvahu vyřazené lodní kontejnery. Při jejich pořízení je stavba hotová za několik dní, a navíc s minimálními náklady. 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz