Live streaming: Perfektní volba pro konference a webináře

Díky řadě streamovacích platforem můžete svůj záznam živě přenášet kamkoliv do světa. Profesionálové pro vás přitom zajistí všechny technické náležitosti pro tu nejlepší kvalitu. Oblíbenou volbou jsou také hybridní konference, kdy můžete zkombinovat online přenos s fyzickou účastí.

Live stream

Live stream je audiovizuálním záznamem, který je přenášen internetovou nebo vnitřní sítí daného prostředí. Při streamování přes internet se k dané konferenci může připojit posluchač z jakéhokoliv místa. Nemusíte tak složitě řešit organizaci, namísto toho lze vše udělat online. Live stream navíc můžete zkombinovat s přítomností účastníku přímo v místě organizování a přizpůsobit tak vybraný event přesně dle svých potřeb.

Tip redakce:  Stále hledáte zaměstnance pro svou firmu nebo uvažujete o změně práce?

Live streaming

Pro live streaming je důležité mít kvalitní vybavení. To pro vás mohou zajistit profesionálové. Využijte AV a IT technického zajištění a podpory bezpečné virtuální konference. Pro přímo zúčastněné účastníky jsou nabízeny také mikrofony. Dále pak můžete využít chatu, přímých vstupů s diskuzí, či připojení jazykové mutace pomocí simultánního tlumočení. Ať už fyzicky v místě akce, či pouze virtuálně. Mezi nabízenými službami je také postprodukce a zpracování záznamu pro další firemní účely.

Možnosti využití

Live stream je skvělou volbou pro pořádání různých konferencí. Krom toho se však stal významným prvkem pro konání webinářů, například ve školách. Ovšem využití najdou také ve školících firmách či na jazykových kurzech. Všichni účastníci se mohou pohodlně podílet na diskuzi a sledovat přitom i vizuální záznam. Tento způsob lze využívat také pro videokonference mezi dvěma stranami, přičemž přenos může být soukromý či veřejný.

Tip redakce:  Key Account Manager pro B2B zákazníky PetCenter CZ s.r.o.

Live streaming nabízí spoustu různých možností, ze kterých můžete vybírat. Snadno tak najdete to pravé řešení dle svých potřeb.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz