Levná dovolená 2014 – když zvažujete Chorvatsko

Dovolená Chorvatsko 2014

V letošním roce každý šetří jak může. Ovšem investovat do odpočinku je rozumné, člověk by měl ze života také něco mít a nemusí to být vůbec drahá záležitost. Tradiční dovolená v Chorvatsku Vám nabídne vše, co pro dokonalou relaxaci a příjemnou zábavu potřebujete. Průzračný Jadran, slunce, nevšední gastronomii s čerstvými plody moře, kulturní a přírodní památky, poklidnou i temperamentní atmosféru jihu.

Chorvatsko 2014

Dovolená Chorvatsko 2014 obr 1.

Turisté z Česka navštěvují Chorvatsko velice rádi, mnozí opakovaně, třeba každý rok. Skýtá totiž nejlepší poměr cena-výkon, je to pestrá a krásná destinace, přitom cenově dostupná pro každého, především pokud si vyberete dobrou a zkušenou cestovní kancelář. Nejznámější letoviska jsou například na Istrii, v Dalmácii, každá má něco do sebe.  Makarská riviéra Vás ohromí majestátním pohořím Biokovo, které se zvedá od moře až do výšky skoro 1 800 m! Na ostrově Hvar zase najdete klid a pohodu… když budete chtít, můžete za rok vyrazit zase do jiné části Chorvatska a zase objevíte něco nového.

Tip redakce:  Srí Lanka je poklad Indického oceánu

Dovolená Chorvatsko 2014

Specializovanou cestovní kanceláří na zájezdy do Chorvatska je mimo jiné Adrialand.cz. Má dlouholetou praxi a můžete se na ni spolehnout. Nabízí nejnižší ceny na trhu a zajistí Vám ubytování, případně i dopravu, doplňkové služby, vůbec všechno co potřebujete pro levnou, ale i tak báječnou relaxaci. Vaše dovolená u moře bude stát za to. Adrialand poskytuje široký výběr first i last minute nabídek, při koupi zájezdu tak můžete využít výraznou slevu a úspory vesele prohýřit ve středomořských restauracích.

Chorvatsko leto 2014

Dovolená Chorvatsko 2014 obr 2.

Chorvatsko leží sice na jihu, ovšem není tak daleko, jak se zdá. Autobusem se tam dá pohodlně dojet, rodinám s dětmi častěji vyhovuje vlastní doprava autem. Pokud řídíte sami, můžete stavět kdy chcete a kdy děti potřebují, kochat se výhledy na krajinu, nasvačit se, případně navštívit úchvatné perly chorvatského vnitrozemí, třeba národní park Paklenica nebo legendární „Plitvičky“ – Plitvická jezera, která proslavil hlavně Vinnetou a film Poklad na Stříbrném jezeře.

Tip redakce:  Ideální cíl pro letní dovolenou 2014? Přece Itálie!

CK Adrialand nabízí taky různé typy ubytování v Chorvatsku, vyberete si, co Vám bude nejlépe vyhovovat. Komfortní hotely s bazény, příjemné penziony, apartmány s vlastní kuchyní a domáckou atmosférou, luxusní vily, záleží jen na Vašich preferencích a možnostech. Milovníci přírody a romantických večerů pod borovicemi ocení ubytování v kempu, kde se mohou posadit se před stan nebo karavan pár kroků od moře a dýchat ten čerstvý slaný vzduch.

Vyznavači turistiky, raftingu nebo horolezectví Chorvatsko určitě nadchne. Nejen překrásné národní parky skýtají bezpočet příležitostí pro outdoorové aktivity, výlety na kole nebo skútru, šnorchlování a potápění v moři. Pokud máte rádi bujarý noční život, temperamentní Chorvatsko Vás nezklame.

Život by měl být naplněn hezkými zážitky a cestování a dovolená u moře mezi ně určitě patří. Odpočiňte si, naberte nové síly, bavte se a poznávejte kouzelné Chorvatsko třeba každý rok.

Tip redakce:  Výstava MOBIL SALON 2013

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz