Let vrtulníkem

Let vrtulníkem

Hledáte-li originální dárek pro partnera, příbuzného nebo kolegu, který si rád dopřeje trochu adrenalinu, nebo jste-li sami vyznavači neotřelých nápadů a rádi zkoušíte nové věci, bude let vrtulníkem tou správnou volbou. Vyhlídkový let vrtulníkem je nezapomenutelným zážitkem prakticky pro každého. Ať už vás fascinují moderní stroje nebo výhled do otevřené krajiny, bude pro vás takový let výjimečným způsobem, jak se odreagovat a načerpat nové síly v nevšedním prostředí.

Pokud se chcete kochat přírodou a městem

Nadchla vás představa usednout do kokpitu vrtulníku a podívat se na svět z ptačí perspektivy? Řada soukromých provozovatelů letadlových parků nabízí různé formy zážitkových aktivit, v nichž hraje vrtulník hlavní roli. Záleží pouze na vás, jakou úroveň zážitku si vyberete. Chcete-li se pouze pokochat krásami krajiny nebo se podívat, jak vypadá městská zástavba „jako na dlani“, můžete zvolit některý ze zážitkových letů vrtulníkem, během něhož vás pilot seznámí se základními principy letu a vy můžete obdivovat, jak krásně svět z výšky vypadá.

Let vrtulníkem

Když vás láká adrenalin

Pro náročnější technické nadšence jsou určené lety vrtulníkem na zkoušku nebo adrenalinový let vrtulníkemKaždý z nich má něco do sebe a vzájemně se liší především provedením. Při letu vrtulníkem na zkoušku budete moci na chvíli převzít řízení (samozřejmě po zevrubném instruování pilota) a vyzkoušet si, jaké to je ovládat tento nevšední létací stroj. Adrenalinový let vrtulníkem je zase zaměřený na to, předvést vše, co je s konkrétním strojem možné provádět. Pokud se rozhodnete pro adrenalinový let, zažijete kromě krásného výhledu také krušné chvilky při stoupání, vývrtech a obratech.

Kde si let vrtulníkem můžete užít

Let vrtulníkem si můžete vyzkoušet v každém větším městě. Společnosti nabízející tuto formu zážitkové aktivity mívají obvykle k dispozici různé modely vrtulníků pro jednoho nebo více pasažérů v závislosti na celkových parametrech vrtulníku.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz