Let balónem

Let balónem – nevšední adrenalinový i romantický zážitek a dokonalý dárek

Jsi jako Baron Prášil a stále vedeš svou. Kdo jen se ve snech vznáší, má pak pověst zlou. Jsi jako Baron Prášil a výmluvy ti jdou. Lež vážně nepřináší lásku ani náhodou. Tohle jsou slova z písničky Hany Zagorové. Vy se můžete však vznášet v oblacích bez výmluv a nemusíte o tom jen snít. Můžete se stát stejným dobrodruhem, jako byl právě zmíněný Baron Prášil. Let balonem můžete klidně podniknout i bez pověsti zlé a navíc můžete s sebou vzít právě vaší lásku. Určitě let balonem představuje ten nejromantičtější okamžik, na který jen tak nezapomenete vy, ani vaše láska. Lety balonem nabízíme jednotlivcům, párům, ale i skupinám. S námi se nemusíte ničeho obávat.

Tip redakce:  Klidné a elegantní ubytování v Praze? Zkuste to v Karlíně

Bezpečnosti balonového letu

let balonem (6)

Pečlivě dbáme na bezpečnost letů a vždy poletíte s pilotem, který má mnoho zkušeností. Horkovzdušný balon je vybaven nejmodernější technologií, všechny bezpečnostní prvky jsou několikrát předimenzovány, aby nemohlo dojít k neočekávaným komplikacím.

Co let balonem obsahuje?

Minimálně hodinový let balonem, chlazené nápoje na palubě, přípitek a malé občerstvení po přistání a odvoz terénními vozy zpět na místo startu. Každému vzduchoplavci zašleme fotografie z balonového letu, dále trasu letu a podrobné informace o letu, aby měl toto úžasné dobrodružství zvěčněné. Na památku rovněž obdrží certifikát vzduchoplavce a slevový kupon s výraznou slevou.

Let balonem jako originální a netradiční dárek

Vyhlídkový let balonem patří mezi nejvíce originální dárky. Vyhlídkový let balonem je netradiční dárek. Skvělý dárek pro muže s dobrodružnou povahou. Vyhlídkový let balónem je jednak skvělý dárek k výročí, narozeninám, může to být dále skvělá pozornost obchodním partnerům, dobrodružná či romantická výprava, pro nezapomenutelný okamžik. Okusíte pocit, jaké to je vidět svět z ptačí perspektivy. Vrcholky stromů a hor pod vámi a modré nebe nad hlavou. Určitě mi dáte za pravdu, že let balónem patří mezi nevšední a neopakovatelné zážitky jak pro děti, tak dospělé. Pokud si potrpíte na originalitě a nevšednosti, můžete věnovat vyhlídkový let balonem jako dárek i novomanželům. Důvodů a příležitostí se vždy najde spousta. Navíc se jedná o dárek, který je jako jeden z mála vhodný, pro každou věkovou kategorii. Potěšíte tím děti i dospělé. Ne každý má dost odvahy skočit padákem a ne každému to připadá romantické. Ale let balonem je už jiné kafe. Zkuste překvapit své nejbližší letenkou na vyhlídkový let.

Tip redakce:  Lety balonem - tak jsme se nakonec dočkali

Let balonem video:

Facebook: https://www.facebook.com/balonebalon

 

Doporučujeme si přečíst další články o balonovém létání vydané na www.webgarden.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz