Lázně doma: Teplá koupel zlepšuje zdraví!

V posledních týdnech jsme zjistili, jak důležitá je pro naše duševní zdraví domácí pohoda. Příjemný a útulný byt nám poskytuje to nejlepší útočiště. Zvlášť v časech, kdy se jinam ani uchýlit nelze. Proč nevyužít byt naplno a nedopřát si zaslouženou relaxaci v koupelně? 

Koupel zklidňuje i léčí 

Účinky dobré koupele znali lidé už před tisíci lety. Kvůli léčebným účinkům se nemusíte se koupat v mléce a medu, jak to údajně dělala královna Kleopatra. Stačí vám vana a teplá voda. Pak se můžete ponořit do koupele, uvolnit se a nenechat se obtěžovat proudy myšlenek na co, jste měli nebo máte udělat. 

Koupel pomůže proti stresu a celkově zklidňuje organismus. Teplá vana pomáhá při bolesti svalů a kloubů, protože dokáže uvolnit bolest. Navíc pravidelné lázně před spaním pomáhají proti nespavosti. A nejen to, koupelí se dá docílit i zdravější pokožky, neboť pára otevírá póry, podporuje pocení a tím se pokožka čistí. 

Luxusní vana prohloubí účinek koupele 

Chcete si i doma připadat jako v těch nejlepších lázních? Řešením pro vás může být luxusní vana. Společnost Dorint DG Centrum nabízí vany pro ty nejnáročnější zákazníky. Luxusní vany mohou být podle zákazníkových požadavků vybaveny masážních systémem, chromoterapií či do nich mohou být včleněny tzv. vanové zástěny. Ty slouží jako otevírací dveře 

Moderní koupelna na míru 

Vany pro moderní koupelnu přicházejí v mnoha provedeních. Společnost Doring DG Centrum nabízí vany ocelové, akrylátové, quarylové i krionové. Jejich umístění i tvar je čistě na výběru zákazníka. Přichází tedy v rohovém i nástěnném provedení nebo stojí volně v prostoru. 

Luxusní koupelna na vlastní oči 

Zajímá vás, jak luxusní koupelny mohou vypadat a jak v bytě působí? Nejnovější kousky vybavené moderními technologiemi najdete v pražském show roomu společnosti Dorint DG Centrum. Zde si můžete nejen vše prohlédnout, ale i zkonzultovat své požadavky s odborníkem, který vám doporučí řešení na míru přímo vašemu bytu. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je v Dorint DG Centrum samozřejmostí. 

Luxusní koupelny nejsou jen krásné, ale také promyšlené a funkční pro běžné praktické užívání. Dorint DG Centrum spolupracuje s prověřenými dodavateli a slibuje precizní provedení práce. 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz