Laserová epilace po celý rok

Už vás nebaví každý den ztrácet drahocenný čas se žiletkou či pinzetou v ruce? Líbí se vám představa dokonale hladké kůže bez jakékoliv námahy? Pak pro vás máme dobrou zprávu – existují lasery, se kterými lze podstoupit laserovou epilaci (tedy odstranění nepohodlných a neestetických chloupků) i v létě. Báječné výsledky u každého fototypu zaručeny.

Nová technologie

Pokud si vzpomínáte na informaci, že laserovou epilaci je možné absolvovat pouze v zimních měsících, a že není vhodná pro tmavší fototypy, to už dávno neplatí.  Alespoň při použití moderních přístrojů, jako je laser Motus Moveo nebo laser LightSheer DUET.

Tip redakce:  Zvětšení rtů je stále v kurzu

Druhý jmenovaný pracuje na principu vakuového zesílení. Při ošetření „nasaje“ pokožku do speciálního nástavce. Díky tomu pak laser působí na chloupek s větší intenzitou i šetrností, což nám dovoluje ošetřovat všechny typy pokožky.

 

Větší bezpečí, komfort i dokonalejší výsledky

Během ošetření se ztenčí vrstva melaninu na povrchu pokožky. Tím se snižuje absorpce záření epidermis. Jelikož je v ošetřované oblasti méně krve, snižuje se také vedlejší vstřebávání laserového záření hemoglobinem.

Díky tomu je k zastavení růstu chloupků potřeba méně intenzivního záření. Tato technologie je tedy velmi vhodná pro ošetřování citlivých oblastí s odolnými chloupky, jako jsou například třísla. Velkou předností ošetření tímto přístrojem je také rychlost.

Tip redakce:  Vybrali jsme ty nejzajímavější hity letošního léta

Jen je potřeba počítat s tím, že budete muset ošetření absolvovat několikrát.

Kolik vás to bude stát?

Cena laserové epilace se samozřejmě odvíjí od ošetřované oblasti a počtu ošetření, který je velmi individuální. Záleží na typu vašich chloupků. Nejlepší představu získáte u osobní konzultace s odborníkem.

Zveme vám do estetické kliniky Altos v Praze, kde vám u  nezávazné konzultace poradí. Jelikož však laserová epilace nemá kontraindikace a je bezpečná, můžete se objednat rovnou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz