Laserová epilace po celý rok

Už vás nebaví každý den ztrácet drahocenný čas se žiletkou či pinzetou v ruce? Líbí se vám představa dokonale hladké kůže bez jakékoliv námahy? Pak pro vás máme dobrou zprávu – existují lasery, se kterými lze podstoupit laserovou epilaci (tedy odstranění nepohodlných a neestetických chloupků) i v létě. Báječné výsledky u každého fototypu zaručeny.

Nová technologie

Pokud si vzpomínáte na informaci, že laserovou epilaci je možné absolvovat pouze v zimních měsících, a že není vhodná pro tmavší fototypy, to už dávno neplatí.  Alespoň při použití moderních přístrojů, jako je laser Motus Moveo nebo laser LightSheer DUET.

Druhý jmenovaný pracuje na principu vakuového zesílení. Při ošetření „nasaje“ pokožku do speciálního nástavce. Díky tomu pak laser působí na chloupek s větší intenzitou i šetrností, což nám dovoluje ošetřovat všechny typy pokožky.

 

Větší bezpečí, komfort i dokonalejší výsledky

Během ošetření se ztenčí vrstva melaninu na povrchu pokožky. Tím se snižuje absorpce záření epidermis. Jelikož je v ošetřované oblasti méně krve, snižuje se také vedlejší vstřebávání laserového záření hemoglobinem.

Díky tomu je k zastavení růstu chloupků potřeba méně intenzivního záření. Tato technologie je tedy velmi vhodná pro ošetřování citlivých oblastí s odolnými chloupky, jako jsou například třísla. Velkou předností ošetření tímto přístrojem je také rychlost.

Jen je potřeba počítat s tím, že budete muset ošetření absolvovat několikrát.

Kolik vás to bude stát?

Cena laserové epilace se samozřejmě odvíjí od ošetřované oblasti a počtu ošetření, který je velmi individuální. Záleží na typu vašich chloupků. Nejlepší představu získáte u osobní konzultace s odborníkem.

Zveme vám do estetické kliniky Altos v Praze, kde vám u  nezávazné konzultace poradí. Jelikož však laserová epilace nemá kontraindikace a je bezpečná, můžete se objednat rovnou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz