Las Adelitas – tři mexické restaurace v centru Prahy

Mexické ženy jsou bojovnice. Různých bojů se účastnily už dávno před Mexickou revolucí (1910–1917). Během ní se jich však do boje zapojilo mnohem více. Právě na jejich počest se rozhodli aktéři mexické restaurace Praha svou restauraci pojmenovat právě po nich. Tedy Las Adelitas, což volně přeloženo znamená “ ženy – bojovnice“. Dnes název Las Adelitas zastřešuje už tři mexické restaurace v centru Prahy.

Mexické menu, po kterém se vám budou dělat boule za ušima

I vy máte možnost pochutnat si v Las Adelitas například na báječném denním menu. Můžete si dát třeba Burrito de puerco Papas en Salsa Roja. Můžete si také pochutnat na jídle s názvem Tacos de puerco ala Mexicana. Zajímá vás, co se pod těmito názvy skutečně ukrývá? Potom vám nezbývá nic jiného, než navštívit mexickou restauraci Praha 1, mexickou restauraci Praha 2 nebo mexickou restauraci Praha 3 a dopřát si opravdu vynikající pravou mexickou krmi.

Tip redakce:  PELICAN a španělské dilema: Madrid nebo Barcelona?

Firemní večírek v mexické restauraci? Ano!

Kromě poledního menu určitě stojí za to ochutnat také snídaňové menu nebo sezónní menu. Co se týče nealko nápojů, kromě těch běžných rozhodně nezapomeňte ochutnat také domácí mexické limonády. Patří mezi ně například:

  • Horchata (rýže, skořice, vanilka a mléko);
  • Jamaica (ledový ibiškový čaj);
  • Tamarindo (s mexickým tamarindovým sirupem);
  • Guayaba (s mexickým guayabovým sirupem).

Pivaři si mohou pochutnat na mexickém pivu Corona nebo Sol. Je tu samozřejmě také celá řada klasických i mexických koktejlů a drinků, bez kterých se neobejde žádná pořádná narozeninová oslava nebo dokonalý firemní večírek. Pokud si zabukujete jednu ze tří restaurací Las Adelitas (restaurace Praha 1, restaurace Praha 2, restaurace Praha 3) nebo její část, můžete začít slavit narozeniny nebo se družit na firemním večírku Praha klidně již zítra.

Tip redakce:  I v Česku je krásně. Beskydy jsou toho důkazem

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz