Lapač snů pro lepší život

Každý jistě už slyšel o fenoménu jménem „lapač snů.“ Pakliže ne, dovolte mi vás s ním alespoň okrajově seznámit. 

Lapač snů je vlastně dekorace, která plní spirituální poselství. Jak již samotný název napovídá, jde o propojení se spánkem. Přesněji se jedná o předmět kruhovitého tvaru se síťkou a kamínkem uvnitř, který si už nejen Indiáni zavěšují do pokoje určeného ke spánku na odhánění zlých duchů a špatných snů.

Podle starých Indiánů jejich kouzlo spočívá v zachycení zlých snů v síti lapače a dobré sny se roztřídí a proklouznou po peříčku do hlavy spících. Právě proto se původně dávaly hlavně na místo, kde měl spící hlavu. Někteří lidé věří, že vlastnoručně vyrobené lapače fungují lépe než ty zakoupené, a proto existuje několik návodů na jejich zhotovení. 

Význam lapačů snů?

  • Kamínek– Kámen, který se vyskytuje v přesném středu lapače snů znázorňuje duši spícího. Je umístěn uprostřed, aby se k nám nedostaly špatné sny skrz proplétanou síť a abychom byli co nejvíce chránění před zlými duchy. Ve výsledku se k nám dostanou sny pouze pěkné.
  • Kruh- Tvar kruhu je vybrán kvůli rovnoměrnosti síťky, nekonečna vesmíru a také je první překážkou, které musí noční můry čelit. 
  • Barva – Své hraje i barva lapače. Každá barva je specifikována pro jiný druh osobnosti, či na jiný účel.
  • Síťka– Hraje podstatnou roli ve funkci lapače. Je přivázána ke kruhovému základu, díky kterému může tvořit rovnoměrné obrazce. Právě rovnoměrnost je symbolem vyrovnanosti a jeden z dalších důvodů, proč lapače snů fungují. Duchové a špatné sny se jim obloukem vyhýbají. Proto jsou lapače vždy upleteny tak, aby byly ze všech stran stejné. 
  • Peříčka- Díky peříčkům, přivázaných ke kruhu se k vám dostanou pouze dobré sny, které po nich sklouznou přímo do vaší duše a okrajově odráží zlé sny. 
Tip redakce:  Manikúra Praha: jak si nejlépe vybrat kosmetický salón

Kam jej umístit? 

Ačkoliv si většina lidí myslí, že lapač snů je pouze znakem pro pokojné a klidné spaní, není tomu tak. Popravdě mají lapače snů ještě jinou funkci, kromě zachycení špatných snů a nočních mur.

Další pozitivum, které mohou přinést, je dobrá energie tam, kde zrovna chcete. Pakliže chcete vyčistit atmosféru a chcete se někde cítit dobře, můžete lapač umístit vlastně kdekoliv. V prostoru lapač pročišťuje vzduch od negativních myšlenek a energie a když jej pověsíte nad dveře, tak působí jako ochrana domácnosti před vnějšími negativními vlivy.

Tudíž pokud se s lapači cítíte lépe, pak není důvod si jeden nepověsit do každé místnosti, či dokonce na balkon, zahradu a terasu.

Tip redakce:  Kde sehnat ideální šaty pro vás velký den?

Ve větších prostranstvích může krásně působit velký lapač snů, který rozhodně uvolní atmosféru a prostředí zpříjemní svým magickým dojmem.

Jestliže máte potíže se spánkem, či těžší psychické období, rozhodně byste měli lapače snů alespoň vyzkoušet, jejich přirozená síla vám může zajisté dosti pomoci.

A co vy? Zvažujete pořízení svého vlastního lapače snů?

Autor: Poznani-knihy.cz – prodejce nejen lapačů snů

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz