Lampiony štěstí jako pěkné dárky

Lampiony štěstí jako pěkné dárky

Lampiony štěstí jsou vlastně malé papírové horkovzdušné balóny. Při zapálení hořáku se začne lampion plnit horkým vzduchem, díky kterému po chvíli začne lampion vstoupat k nebesům.

lampion stesti lampiony stesti

Lampiony štěstí

Tradice východních kultur udává, že vypuštění takového lampionu přináší štěstí a pokud něco na lampion napíšete tak se vám to vyplní. Jakmile totiž vypustíte lampion štěstí, všichni zlí duchové, kteří jsou kolem vás, jej údajně začnou následovat a již nenajdou cestu zpátky. Tím se zlých duchů nadobro zbavíte a stanete se znovu šťastným člověkem. Pokud na lampion navíc napíšete svá tajná přání, budou tyto přání lampionem odnesena až do nebes, kde se dobrá božstva postarají o jejich vyplnění. Proto jsou lampiony štěstí také někdy označovány jako lampiony přání.

Tip redakce:  Zpříjemněte si prostředí doma i v kanceláři, díky klimatizaci

V případě, že máte o lampiony štěstí zájem, navštivte internetový obchod AZ-Dárky, který naleznete na adrese www.az-darky.cz. Velmi výhodně zde můžete tyto létající lampiony zakoupit. Lampiony se hodí na každou oslavu nebo větší událost a také mohou velmi dobře posloužit jako originální dárky pro vaše blízké.

Lampiony štěstí Lampión štěstí

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz