Láká vás studium jazyka po maturitě? Zkuste pomaturitní studium španělštiny

Důvodů, proč v září nastoupit do ročního jazykového kurzu, může být mnoho. Ať už chcete volný rok nebo plánujete odjet pracovat do zahraničí, investice do vlastní budoucnosti se vždy vyplatí a neuděláte nic špatně, pokud se rozhodnete dál vzdělávat.

Díky pomaturitnímu studiu jazyka dostanete příležitost se během dvou semestrů zlepšit v jazyce až o jednu úroveň, zatímco si oddálíte rozhodování o tom, co po maturitě dělat. A to je na těch pouhých několika měsíců studia docela dobrá šance!

Říkáte si, že přece anglicky už umíte, protože jste ji roky studovali na základní a střední škole? V tom případě by vás mohla zaujmout nabídka studia jiného jazyka – španělštiny. Chcete vědět víc? Čtěte následující článek, který vám objasní, proč ji studovat a jak takové pomaturitní studium probíhá.

Proč právě španělština?

Není tajemstvím, že španělština je jedním z nejrozšířenějších jazyků světa. Mluví se tak v téměř celé Jižní a Střední Americe, v USA, ale i v Asii – na Filipínách. Rodilých mluvčí je na světe zhruba půl miliardy. Je zde tedy velký prostor pro prozkoumání kultury španělsky mluvících zemí.

Při takovém prostorovém i početním rozšířením nehrozí, že byste tento jazyk neuplatnili. Výhodou vám může být při cestování do mnoha atraktivních destinací, ale zvýšíte i svoji hodnotu na trhu práce. Tím spíš, že většina lidí ovládá pouze angličtinu.

Dalším plusem je její podobnost s příbuznými románskými jazyky. Jakmile začnete se španělštinou, získáte základy i pro další jazyky, jako jsou například italština, portugalština nebo rumunština.

Snadnější vzdělávání

Protože učit se jazyk na vlastní pěst je dlouhé a náročné, a tak je dobré najít si někoho, kdo vám s tím pomůže. Takovou možnost nabízí pomaturitní studium španělštiny, kde dostanete svého lektora. Zlepšíte se tak poměrně rychle a efektivně pod kvalifikovaným vedením.

Tip redakce:  Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete na rychlo půjčit pár tisícovek?

A jak to probíhá? Kurz se koná 4 hodiny denně, každý všední den v týdnu. Během roku tak zvládnete nejen chodit do školy, ale zůstane vám i čas pro sebe, třeba na nějakou brigádu. Ve škole se budete potkávat se svými vrstevníky, najdete si nové kamarády a zažijete nové věci.

Nemusíte se bát, že přijdete o status studenta. Pokud se přihlásíte na školní rok hned po maturitě, dostanete ISIC zdarma a potvrzení o studiu, které s sebou nese všechny náležité výhody, jako je na příklad oblíbená sleva na jízdném.

Španělština představuje zajímavou možnost seberozvoje a nových příležitostí. Ať už jste se rozhodli nebo si stále nejste něčím jistí, napište nebo zavolejte do Jazykové školy PELICAN, kde získáte další informace.

Tip redakce:  Bazénové odvlhčovací jednotky

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz