Lahodné víno vám rozproudí krev v žilách

Společnost GOSMIT je jedním z nejvyhledávanějších a nejznámějších velkoobchodů vína z Moldávie. Tato vinotéka Kralupy se specializuje výhradně na moldavská vína té nejvyšší kvality. Ať se jedná o moldavská červená vína, nebo o moldavské bílé víno, zaručíme vám ten nejlepší sortiment. V Moldávii, odkud pochází výtečná vína, bylo pěstování, výroba a prodej kvalitního vína hlavním zdrojem obživy celé naší rodiny. V roce 1999 jsme se však díky tíživým místním podmínkám přestěhovali do České republiky, abychom pokračovali v této tradici a poskytli nejen českým zákazníkům kvalitní víno Moldávie.

Pod taktovkou kvality, chuti a vůně

Vinařství má v Moldávii velmi dlouhou tradici. Moldavská vína patří mezi nejkvalitnější na světě vůbec. Zároveň sledujeme nejnovější trendy nejen v Evropě, ale po celém světě. Naše vinotéka Kralupy nad Vltavou zaměstnává svého externího technologa, který má za úkol tato vína z Moldávie kontrolovat po stránce kvality a dokonalosti chutě. Zajišťujeme víno nejen v tradičních lahvích, ale i v cisternách a v bag-in-boxech. Nejoblíbenější odrůdy jsou vždy skladem a připraveny v co nejkratší době doputovat na spotřebitelův stůl. Mezi nejznámější moldavské víno patří bezesporu muškát, vyznačující se charakteristickou vůní a výraznou chutí. Ale ani ostatní druhy výtečných vín by neměly být opomenuty.

Tip redakce:  Blueskyaviation.cz a váš zvířecí miláček může létat s vámi

Se sklenkou vína zapomeňte na starosti všedního dne

Z velkého množství moldavských červených vín je jednoznačně nejlepší likérové červené víno Kagor Pastoral. Jedná se o výjimečný produkt s alkoholovým obsahem 16%. Vyrábí se z odrůdy Cabernet Sauvignon zastavením kvašení přidáním vinného destilátu. Vyznačuje se plnou chutí. Moldavská vína zrají po dobu skladování v dubových sudech. Zajímavý je také postup výroby, kdy vybrané hrozny sklizeny v pozdním sběru z odrůdy Cabernet Sauvignon se převáží k dalšímu zpracování na vinařství. Podívejte se na podrobný popis na naše stránky. Věříme, že víno z Moldávie vás pohladí na duši.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz