Lagardère Travel Retail rozšiřuje služby na Hlavním nádraží

Společnost Lagardère Travel Retail, která je dlouhodobě největším tuzemským provozovatelem maloobchodního prodeje v cestovním ruchu, otevřela v prostorách Hlavního nádraží pět nově zrekonstruovaných gastro provozů (Pekařství Hello!, Costa Coffee, Burger King a dvakrát Bread&Co.). Novinky by měly přispět k dalšímu rozšíření služeb pro domácí i zahraniční cestující, kterých denně Hlavní nádraží odbaví přes 70.000.

„Hlavní nádraží v Praze jedním z nejdůležitějších dopravních uzlů v České republice. Nově otevřené a zrekonstruované provozovny zpříjemní pobyt na nádraží všem cestujícím z České republiky i ze zahraničí. Naše služby jsou určeny jak cestujícím, kteří nádražní halou jen procházejí, tak těm, kteří se zde zdrží při čekání na spoj o něco déle. Všem pomáháme zajistit příjemně strávený čas, velmi kvalitní služby a produkty,“ vysvětluje Richard Procházka, CEO Lagardère Travel Retail CR. 

Tip redakce:  Už jste vyzkoušeli vyhlášenou restauraci u Prahy?

Nově najdou na Hlavním nádraží cestující Pekařství Hello!. Jedná se o vlastní koncept společnosti Lagardère Travel Retail, který nabízí kvalitní čerstvé sladké i slané občerstvení a kávu to go. Inovovaný systém výdeje objednávek vychází vstříc cestujícím, kteří mají malou časovou rezervu. 

Odlišným typem konceptu, který je však stejně úspěšný a velmi oblíbený, je kavárna Costa Coffee. Pobočka mezinárodního řetězce nabízí kvalitní kávu, ručně připravenou vyškolenými baristy. Cestující si ji mohou vychutnat v moderním interiéru kavárny, nebo si ji odnést s sebou.

Nového designu a novinek v provozu se dočkala prodejna řetězce Burger King, která na Hlavním nádraží fungovala již dříve pod jiným provozovatelem. Společnost Lagardère Travel Retail zefektivnila provoz díky rozšíření kuchyně a úpravě zázemí. Zákazníci jistě ocení také prodloužení otevírací doby, nový design interiéru a v neposlední řadě také nový výdejní systém, který zrychluje objednávky. 

Tip redakce:  Již 10 úspěšných let pro pekařství PAUL

Již koncem minulého roku se na Hlavním nádraží otevřela také pobočka konceptu Bread&Co. Vedle klasické nabídky sladkých a slaných pekařských výrobků a čerstvých obložených sendvičů to go doplňují nabídku i teplá jídla. Zapečené sendviče a pravidelně se obměňující nabídku polévek (v pobočce umístěné vedle Burger King) oceňují zejména cestující, kteří si své jídlo chtějí vychutnat v příjemném prostředí provozovny.

„Všechny prodejny, které nyní nově provozujeme, vyžadovaly výrazné investice do interiéru i zázemí. Výsledkem jsou moderní provozovny s efektivní obsluhou a službami pro zákazníky. Ti jistě také ocení příjemné moderní prostředí. Mimořádný důraz klademe také na hygienu a vstřícný proškolený personál,“ dodává Richard Procházka. Mottem a cílem společnosti Lagardère Travel Retail je vytvořit takové prostředí a služby, kterými co nejvíce zpříjemní nejen každodenní cesty svých zákazníků. 

Tip redakce:  Je čas na lehké letní rizoto

O společnosti Lagardère Travel Retail

Lagardère Travel Retail, jako jedna ze čtyř divizí skupiny Lagardère Group, je předním světovým provozovatelem ve sféře cestovního maloobchodu. Společnost Lagardère Travel Retail provozuje 4 600 obchodů v  35 zemích světa a generuje tržby ve výši 4,9 mld. EUR (rok 2018).  

V České republice působí Lagardère Travel Retail, a.s. od roku 1999 a je hlavním hráčem na trhu maloobchodního prodeje v cestovním ruchu. Během 15 let rozšířila společnost své aktivity na 367 prodejních míst ve 170 městech.  Provozuje, inovuje a zdokonaluje své koncepty v oblastech Travel Essentials, Duty Free&Fashion a Food Services. 24 různých konceptů a značek najdete na 120 nádražích a stanicích metra, na 3 letištích a ve 35 kancelářských a nákupních centrech. 

Richard Procházka_CEO, Lagardere Travel Retail; Vladimír Filip_oblastní ředitel Praha, Správa železnic_foto Tereza Valníčková_web.JPG
Bread&Co_foto Lagardere Travel Retail_web.jpg

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz