Kytaristka z Plzně pokořila Rusko

Tereza Rays známá zejména jako Electric Lady působí na našem trhu již mnoho let. Má za sebou koncert s Rytmusem, tour . . . . .Nyní se ale nečekaně vydala přímo do srdce Ruska do Moskvy. Navštívila jeden z největších hudebních TV kanálů Russian Music Box a svým šarmem i energií si tam všechny získala. Výsledkem jejího úspěchu byl elektrizující rozhovor uveřejněný v TV a zavedení hudebních klipů do rotace. Fanoušky této hudební TV si tak získávala svými klipy STORM a Castle of Sand.

Tereza však při své návštěvě získala mnohem více. V Moskvě podepsala svoji největší produkční smlouvu s mezinárodním hudebním producentem NEMOROS, který disponuje pobočkami nejen v Moskvě, ale i Praze, Londýně a New Yorku. Tereza se tak upsala na nejbližších 10 let pod křídla agentury, která je současně i světovým Publisherem, hudebním vydavatelem a poskytuje umělcům kompletní servis. 

A co chystá Tereza v tomto roce?

Tereza zatím neprozrazuje plány na další období. To je vše v rukou mého producenta a nemohu o tom zatím moc mluvit. Ale už teď se na to strašně těším, protože se mi začínají plnit moje sny – říká Tereza Rays. Každopádně se moji fanoušci mají na co těšit a určitě o mě ještě hodně uslyší.
Již dnes ale víme, že za tu krátkou dobu od podepsání produkční smlouvy stihla Tereza pod svojí novou agenturou vydat nový videoklip «Producer», pokřtila nové EP s 5 novými singly a absolvovala exkluzivní korporátní koncert v Moskvě. Moskva mě úplně učarovala, říká Tereza. Lidé tam ke mě byli tak strašně milý a velmi dobře mě přijali, i když jsem cizinka a neumím rusky skoro ani slovo. Mám z koncertu fantastický zážitek.A nejednalo se jen o tak ledajaký koncert.

Electric Lady představila svoje největší hity před významnými producenty a hudebními hvězdami ruské scény. Rychle si získala oblibu u všech zúčastněných a zejména pak u ředitelky TV kanálu Russian Music Box, na jejíž počest byl tento koncert uspořádán při příležitosti jejího jubilea. Asi nikdy nezapomenu, jak mě po mém vystoupení ředitelka TV Natalia Palinova objala. Bylo to nečekané a strašně dojemné – říká Tereza.A protože již dnes obdržela Tereza pozvání do Ruska na další koncert, je jisté, že tato návštěva nebyla poslední.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz