Kvalitní víno ano, ale s mírou

Ptát se, kdo a kdy vynalezl první opojný nápoj, je stejně beznadějné, jako pátrat po tom, odkud se vzal na světě oheň, pazourková sekera, kolo … Patří prostě k věcem, které zde byly, pokud lidská paměť sahá. Zmínky o opojných nápojích, především o víně, nacházíme již na samém počátku tradované i zaznamenané historie. A kvalitní víno, jak tvrdí většina poctivých vinařů, se rodí již na vinici. Je jedno, zda hovoříme o kvalitním bílém vínu nebo o kvalitním červeném vínu.

Degustaci vína v Champagne

Kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína jsou tím lepší a dokonalejší, čím je ošetřování samotných vinic ekologičtější. Proto je skvělé, že se z důvodu výroby kvalitního vína vinaři stále častěji vracejí k šetrnému ekologickému ošetřování vinic.

Tip redakce:  Potřebujete kvalitní stroje pro práci s ocelí a kovem?

Přemýšlíte, jak si co nejlépe zpestřit dovolenou? Co třeba takový výlet za šampaňským ze známých i neznámých míst. Vydejte se na zájezd do Champagne a navštivte místa a vinařství s dlouholetou tradicí výroby vynikajícího šampaňského. Při té příležitosti můžete navštívit vyhlášenou katedrálu v Remeši, ulici plnou šampaňských domů v Epernay nebo doporučené restaurace s místními specialitami. Neváhejte a vydejte se na degustaci vína za neuvěřitelně příznivou cenu.

Alifea.cz pro vás také organizuje pravidelné degustace vín v Praze

Přijďte na degustaci vín v Praha do Zborovské ulice na Smíchově a vychutnejte si neuvěřitelnou přátelskou atmosféru. Degustace vína Praha je určena pro 24 osob. Maximální kapacita jedné degustační místnosti je 12 osob. Pokud chcete ochutnat nová vína, která dosud neznáte, poslouží vám k tomu degustační sady. Degustační sada se také hodí na přípravu vlastní domácí degustace na určité téma.

Tip redakce:  Seznamte se s li-fi sítí. LED osvětlení přenášející data pomocí světla, stokrát rychleji než klasická wi-fi.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz