Králíci učí Čechy, jak se chovat v MHD

Kdo by neznal králíky z klobouku kouzelníka Pokustóna. Právě ti se od 5. prosince stali tvářemi nové kampaně Dopravního podniku hl. m. Prahy. Pomocí ilustrací povedou cestující ke slušnosti během využívání městské hromadné dopravy.

Na začátku prosince spustil DPP novou kampaň s názvem “Slušnost a bezpečnost”. Stalo se tak hlavně kvůli čím dál častějším stížnostem ze strany cestujících na nedodržování základních pravidel slušného chování. Bob a Bobek tak budou učit obyvatele Prahy po dobu tří let, co se sluší a patří. Specielně pro děti pak bude v rámci kampaně spuštěna i aplikace, kde se budou učit způsobům pomocí vtipných a poučných obrázků a zábavné hry.  Dle slov vedoucí oddělení Marketingu, Soni Kemrové, si dopravní podnik zvolil dva králíky právě z toho důvodu, že chtějí cílit na mladší generace a vštípit jim zásady slušného chování již v útlém věku.

Tip redakce:  Fontana – nápojové automaty i kávovary bez starostí

Jedním z problémů je například i konfrontace cestujícího s revizorem. Často pak černí pasažéři znepříjemňují práci nejen výše zmíněným kontrolorům, ale i ostatním cestujícím, svým hlasitým vyjadřováním či nevhodným chováním. Společnost, která ročně přepraví více než miliardu osob, tedy cílí na to, aby bylo pro co nejvyšší počet cestujících využití MHD příjemně stráveným časem. DPP proto apeluje na cestující “Chovejme se ohleduplně a buďme příkladem nejen dětem, ale i svému okolí”.

Více informací naleznete na webových stránkách dopravního podniku, www.dpp.cz.

Tereza Kulíková

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz