Kraftový papír i květinový vzor. Nejen to jsou trendy svatebních oznámení

Svatba patří k největším dnů v životě člověka. Jelikož se však jedná o velký den, tak lze očekávat, že mu předchází celá řada příprav. Kromě koupě svatebních šatů a objednání svatební kytice se musí snoubenci shodnout i na podobě svatebních oznámení. Svatební pozvánky jsou nedílnou součástí příprav na svatbu a bez nich by svatebčané nevěděli, jestli mohou přijít, kam nebo v kolik. Stejně jako se mění trendy ve světě svatebních šatů, mění se také trendy ve světě svatebních pozvánek, které se zpravidla vkládají do sladěných svatebních obálek

Kraftový papír je velmi oblíbený

Mezi aktuálními trendy ve světě svatebních oznámení bychom našli také kraftový papír. Jedná se o papír v přírodním stylu, který se drží mezi trendy už několik dlouhých sezon. Přece jenom jsou svatby venku dlouhodobě oblíbené a kraftový vzor k nim skvěle padne. 

Pokud i vy zvolíte kraftový papír, snadno ho zkombinujete. Skvěle vypadá například s krajkou, která hnědý papír dokáže zjemnit. V ideálním případě kraftový papír zkombinujte s jemným, minimalistickým designem, který taktéž dodá kraftovému papíru jemnost. 

Květinové a geometrické vzory jsou taktéž trendy

Přemýšlíte už nad konkrétním vzorem nebo motivem, v jehož duchu by se měla svatební pozvánka nést? V ideálním případě vsaďte na jemné květiny, které se skvěle doplňují s geometrickými vzory. Květiny jsou v tomto případě symbolem něžnosti a jemnosti ženy, geometrické tvary mohou být symbolem muže. Dohromady však vytváří dokonalou dvojici, která se skvěle vyjímá se zdobným, romantickým písmem. 

Když nechcete sázet na trendy

Mezi námi se samozřejmě najdou i ti, kteří nechtějí sázet na trendy, ale kteří jsou raději pro starou známou klasiku. Tito lidé budou nadšeni ze staré bílé klasiky, se kterou se nikdy nic nezkazí. Bílé svatební pozvánky s černým nebo jinak barevným písmem jsou nesmrtelnou dvojicí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz