Koupaliště Dunajská Streda: Příjemný areál pro dospělé i děti

Koupaliště Dunajská Streda je areálem, který spojuje to nejlepší. Využít můžete několika bazénů, ve kterých si užijete plavání a relax, ovšem dostupné jsou také různé atrakce. Okolí města navíc nabízí řadu dalších příležitostí, jak si můžete užít svou dovolenou.

Relax v thermalparku

Thermalpark Dunajská Streda nabízí tři bazény s termální vodou, která je získávána z geotermálního vrtu v hloubce 1 600 metrů. Další bazény pak nabízí mineralizovanou léčivou vodu, která má blahodárné účinky na zdraví, zejména při léčbě onemocnění pohybové aparátu. Kromě toho však koupaliště Dunajská Streda disponuje masážním centrem a saunovým světem. Pokud hledáte opravdu intenzivní relax, pak využijte wellness pobyt pro dva all inclusive v nedalekých apartmánech.

Tip redakce:  Odpočinek v srdci Moravského krasu

Zábava i pro děti

Pokud chcete vyrazit i s dětmi, není důvod zoufat si, že by se zde nebavili. V areálu je totiž několik tobogánů a klouzačka. Kromě toho jsou k dispozici volejbalové a multifunkční hřiště, minigolf, teqball či třeba venkovní šachy. Dále pak lze využít animačního programu, který se postará o to, že se děti budou zaručeně bavit. V areálu je navíc přírodní jezero, kde se lze věnovat vodním sportům či se vykoupat v příjemné vodě. Aquapark Dunajská Streda vás rozhodně nenechá se nudit.

Kam dál vyrazit?

Město Dunajská Streda zaujme řadou památek a muzeí, kam můžete vyrazit. V okolí se navíc nachází Slovakia ring. Jedná se o závodní okruh, který nabízí šest kilometrů kvalitního asfaltu. Na tom se můžete projet ve vlastním vozidle, či třeba využít pronájmu závodního vozidla. Nejen pro děti a dospívající je pak nabízena možnost pronájmu motokár, ve kterých se na okruhu také můžete prohánět.

Tip redakce:  Komfortní ubytování protkané nejen welnessem

Dunajská Streda je rozhodně jedním z míst jihozápadního Slovenska, které byste neměli minout. Možnosti jsou zde pro aktivní i odpočinkovou dovolenou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz