Koncert Blink 182 poprvé v Praze!

Koncert Blink 182 v Praze!

Blink 182 se rozhodli poprvé navštívit Prahu a předvést velkolepou show! Fanoušci Pop-punkového stylu si přijdou konečně na své, jelikož hudební trio rozezvučí Tipsport Arénu již 15. srpna 2014.

Koncert Blink 182 v Praze! Blink 182

Koncert Blink 182 v Praze obr.1

Blink 182 koncertují poprvé v Praze!

Blink 182 je americká skupina, kterou v roce 1992 založili kytarista a zpěvák Tom DeLonge, bubeník Scott Raynor a baskytarista, zpěvák Mark Hoppus. Jejich původní název nesl pouze jméno BLINK, ale jelikož obdobný nápad měla i stejnojmenná irská kapela, byli nuceni název upravit na BLINK 182.

Podle amerických prestižních časopisů je právě tato skupina jedna z nejvlivnějších punkrockových kapel 90. let. Protože uměla sjednotit punkovou údernost s chytlavou melodií, kterou propojili jednoduchými obscénními texty, je dodnes jejich hudba vyhledávaná, zejména mezi náctiletými.

Tip redakce:  Připravte se na nezapomenutelnou párty a oslavu Silvestra

Skupina od roku svého vzniku nahrála šest studiových alb, mezi nimiž najdeme nespočet hudebních singlů, které plnili přední příčky světových hitparád. Mezi nejznámější patří například First date nebo All the small things.

Blink 182 koncert  v Praze 15. srpna 2014

Autor článku: Štěpánka Pírková

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz