KNIHY NEJSOU NIKDY DOST STARÉ NA VYHOZENÍ

Také máte rádi vůni knih? Jinak voní ty nové v knihkupectví, které ještě nestačil nikdo přečíst, a jinak ty, které už své příběhy stokrát vyprávěly. Ty druhé míváme doma a najdete je také v knihovnách, ale hlavně v antikvariátech. Antikvariáty jsou oázami, kam se chodí pro moudrost, pobavení, vzdělání i jen tak otáčet stránky ve starých vazbách. Je to takové písmenkové dobrodružství, kdy můžete najít knížku, kterou Vám před lety zapomněl vrátit dávno ztracený kamarád, či jinou, z níž Vám četla pohádky babička a kterou jste někde ztratili. Ale jsou také místem, kam dát knihy, které už číst nebudete.

Výkup knih prodlouží knihám život

Čas od času je ale třeba domácí knihovnu zredukovat. Důvodem může být stěhování, nebo už prostě máte knih příliš mnoho a do domácí knihovny se Vám nevejdou. Případně jste zdědili spoustu knížek, které buď už sami máte nebo jsou mimo okruh vašich zájmů. Ať už jsou vaše důvody jakékoli, určitě by byla hrozná škoda knihy vyhazovat do kontejneru na papír, když mohou ještě udělat radost někomu jinému. Řešením je výkup knih. Dobré antikvariáty vykupují nejen knihy různých oborů, ale také staré časopisy, pohlednice, průkazky, filmové plakáty, dopisy či jiné staré dokumenty, vlastně cokoli papírového s nějakou informační hodnotou. Vykupují také grafické listy, obrazy či plastiku.

Obrátit se můžete například na Antikvariát Roman Ježek, který najdete v Praze 4. Zvláštní zájem zde mají zejména o knihy píšící o fotografii, architektuře, umění, filosofii a historii, ale také dětskou a odbornou literaturu. Výkup knih pro vás tento antikvariát zařídí, i když Praha není vaším domovem. Při větším množství knih, prodeji celé sbírky, knižního souboru či pozůstalosti si můžete domluvit návštěvu pracovníka antikvariátu přímo u vás doma, a to po celé České republice. Vaše knihy zdarma ocení a následně odvezou, peníze dostanete v hotovosti.

Do Antikvariátu Ježek můžete poslat seznam knih, které chcete prodat, také e-mailem nebo se tu zastavit i osobně. Možná tam najdete přesně to, co vám doma naopak chybí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz