Když vašemu interiéru chybí obrazy na plátně

Možná jste se právě nastěhovali do nového bytu. Možná už máte rozestavěný nábytek, urovnané věci a spokojeně usedáte do nového křesla. Pak se rozhlédnete a zjistíte, že vašemu interiéru něco chybí. Možná vás až dosud nenapadlo, že jsou to obrazy do bytu. Moderní obrazy, abstraktní obrazy, černobílé obrazy, barevné obrazy, prostě něco, co interiér oživí a dá mu šťávu.

Bílé zdi působí chladně a neútulně

Právě tyto nepříjemné dojmy dokáže zvrátit vhodně zvolený obraz nebo obrazy. Ať už se bude jednat obraz Slunečnice, obraz Máky, obraz Pampelišky, obraz Tulipány, obraz Růže, obraz Orchideje nebo třeba obraz Mosty či obraz Majáky. Každý obraz, který vhodně zapadne do interiéru, dodá mu potřebný šmrnc a promění ho v opravdový domov.

Tip redakce:  Jaro je za dveřmi, pusťte se do úklidu zahrady

Lidé si zdobili své domovy od nepaměti

Vzpomeňte třeba na pravěké malby nebo baroko a obrazy s baculatými andělíčky ve zlatých rámech. Dnešní doba nic nepředepisuje, nic nediktuje. Dnešní doba je otevřená moderním obrazům, abstraktním obrazům, vícedílným obrazům, černobílým obrazům, prostě obrazům, jaké vás zrovna osloví.

Reprodukce, fotografie a levné potisky ustupují do pozadí

Do popředí se dostávají obrazy na plátně. Na motivu obrazu opravdu nezáleží. Motiv obrazu musí vyjadřovat vaše přání, musí směřovat k originální tvorbě. (Obraz Západ Slunce, obraz Kameny, obraz Feng Shui, obraz Londýn, obraz Eiffelovka, obraz Praha, obraz Stromy …)

Dejte na první dojem

Až si budete do svého bytu vybírat některý z obrazů Mosty, obrazů Majáky, obrazů Paříž a podobně, vždy se řiďte prvním dojmem. Jakmile vás motiv, barvy a umělecké ztvárnění zaujmou, je jasné, že do interiéru vašeho bytu, domu nebo kanceláře obrazy dokonale zapadnou. Pečlivě zvažte, kam například obraz Molo umístíte. A zvolte správnou velikost obrazu. Ale hlavně – vybírejte srdcem!

Tip redakce:  Nejlepší rekonstrukce bytového jádra Brno

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz