Když pneuservis, tak jedině v Ostravě

Zima je období, na které se těší hlavně milovníci zimních sportů. Na toto roční období se netěší hlavně řidiči, protože opět začíná sněžit, opět začíná namrzat silnice, tudíž opět je nebezpečnější vyjet na silniční komunikaci. Svým automobilem nejezdí v zimě hlavně ještě nezkušení, dostatečně nevyježdění řidiči, kteří mají z namrznuté komunikace obrovský respekt. Pokud však budou mít tito řidiči nazuté zimní pneumatiky, není se čeho bát – samozřejmě opatrnost je na místě.

Každý řidič by měl myslet na to, že zimní pneumatiky zkrátka k zimě patří. Bylo konečně uzákoněno, že je skutečně potřeba mít zimní obutí u automobilů, a to od listopadu do března. V této době bychom na silničních komunikacích byli s letními gumami skutečně velkou hrozbou, která by ohrožovala nejen naše životy, ale byli bychom obrovským nebezpečím i pro jiné řidiče. Stejně tak pokud jezdíte ve vozidle, které už mělo být zlikvidováno.

Tip redakce:  Prodej nových osobních aut v EU stoupá. Výrazně posílil Renault

Úderem prvního listopadového dne si tak řidiči vyměňovali své pneumatiky za zimní – někdo si pneumatiky přezouval doma v garáži, ti chytřejší zamířili do pneuservisů.

Je lepší přezout pneumatiky doma nebo v servisu?

Sice se mezi námi nachází mnoho kutilů, kteří přezouvají pneumatiky aktivně doma v garáži, ale když si dáme ruku na srdce, žádný kutil nikdy nepřezuje pneumatiky tak kvalitně a dobře, jako to udělají ve chváleném pneuservisu, který se například nachází v Ostravě, respektive mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem.

Proč zvolit pneuservis mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem?

Pneuservis v Ostravě jsme zmínili záměrně. Jedná se skutečně o jedničku na trhu s pneumatikami, nabízí vám komplexní služby, které zahrnují i výběr vhodných pneumatik pro váš automobil. Nabídka pneumatik je skutečně široká – nabízí se nejen použité pneumatiky, ale samozřejmě i zbrusu nové pneumatiky, které si můžete vybrat přímo v areálu firmy.

Tip redakce:  Auto vrakoviště Ford dodává i přijímá nové a staré autodíly pro jednotlivce i opravny

Kromě osobních aut se zdejší pneuservis stará i o nákladní a užitková vozidla.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz