Kde se aktuálně otevírá kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách?

Zaujal Vás inzerát na zaměstnání v oboru sociálních služeb, avšak podmínkou přijetí doplnění vzdělání o kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách? Do tohoto kurzu se můžete přihlásit ve Vzdělávací agentuře Seduca.

Co nabízí kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách?

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha plně odpovídá požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., sociální zákon. Kurz je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí a je možné jej uhradit přes úřad práce. Vzdělávací agentura Seduca Vás potěší příznivou cenou za kurzovné, které činí 6 800 Kč. Kurzovné je možné zaplatit také na splátky. Vzdělávací agentura Seduca nabízí tento kurz ve třiceti městech po celé České republice. Pravděpodobnost, že se bude rekvalifikační kurz konat právě v blízkosti Vašeho bydliště, je tedy více než pravděpodobná.

Tip redakce:  Co vše byste si měli připravit jako uchazeč o zaměstnání?

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je rozdělen na dvě části. První z nich je teoretická oblast, kde si osvojíte informace z oblasti standard kvality sociálních služeb, základ komunikace, úvodu do psychologie, úvodu do problematiky zdravotního postižení apod. Více informací o teoretické části kurzu se dovíte zde www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach. Nabyté vědomosti budete moci uplatnit v oborové praxi.

Vzdělávání v sociálních službách Vám rozšíří obzory

Vzdělávací agentura Seduca se neomezuje při poskytovaných vzdělávacích službách pouze na kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, ale nabízí také spoustu zajímavých příležitostí pro vzdělávání v sociálních službách. Možná Vás zaujme seminář věnovaný kvalitě a smyslu života seniorů v podmínkách sociálních služeb nebo přístupu k uživateli sociálních služeb z odlišného kulturního a náboženského prostředí.

Tip redakce:  Získání práce nemusí být tak těžké

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz