Kde nakoupit kvalitní španělské potraviny?

Milujete lehkou letní stravu a alespoň jednou týdně si rádi pochutnáte na lahodném zeleninovém salátu? Neodmyslitelnou součástí těchto lehce stravitelných pokrmů jsou olivy. Při návštěvě nákupních center můžeme oliv vybírat z několika druhů. Jen málokdo však při nakupování ví, jaký rozdíl spočívá mezi zelenými a černými olivami.

Pochutnejte si na olivách značky Bassta

Olivy jsou plody stále zeleného stromu zvaného Olea europaea pocházejícího z oblasti Středozemního moře. Uzrávají po odkvětu bílých voňavých květů. Olivy obsahují téměř čtyřicet procent vody a zbytek oleje. Jak již bylo naznačeno, v obchodních domech se běžně setkáme se zelenými i černými olivami. Rozdíl spočívá v tom, že černé olivy jsou dozrálé zelené olivy patřičného druhu. Zelené olivy se pro jídlo češou nezralé. Naopak černé olivy musí být zralejší. Díky tomu jsou bohatší na olej. Ať už zelené nebo černé olivy jsou v současné době velmi oblíbenou delikatesou také na českém talíři. Velmi často se přidávají nejen do zeleninových, ale také těstovinových salátů či pod maso. Je také zvykem konzumovat olivy jen tak ke sklence vína. Kvalitní gastro balení oliv specifické chuti můžete koupit v internetové prodejně společnosti BMC Brno, která je předním dodavatelem potravin značky Bassta.

Tip redakce:  Chilli papričky – potraviny s velkým přínosem pro naše zdraví

Nakupte si také další kvalitní potraviny

Ke skutečným delikatesám mezi olivami značky Bassta patří zelené olivy s celou mandlí. Kromě gastro balení oliv můžete do nákupního košíku přidat rovněž mnohé další potraviny. Veškerý sortiment zboží najdete zde www.bassta.cz. Mezi nimi se vyjímají především olivové oleje, gastro balení potravin a ovoce. Gastro balení jsou určena především do hotelů, restaurací a různých bister. Poslouží však také jednotlivcům, kteří si chtějí udělat větší zásobu kvalitních potravin.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz