Každá správná kancelář či firma prostě nemůže fungovat bez samolepících etiket!

Použitelnost samolepících etiket je velice variabilní. Můžete díky nim nejenom snadno označit své zboží či palety k expedici, ale dokonce i regály či jiná skladová místa. Zajistí vám tak jednoduše přehled o tom, co máte ve svém skladu či v kanceláři. Vyznejte se konečně té široké změti šanonů a faktur. Samolepící etikety jsou pro vás jako stvořené – a to doslova!

Tisk etiket není žádný složitý úkol

Nejenom, že si můžete vybrat, jaký bude na vaší etiketě text, barva písma či jeho velikost, současně si můžete vybrat i velikost vámi vybrané etikety. Zároveň máte možnost si nechat připravit pouze předtištěné etikety a zbytek si dotisknout na své tiskárně dle vašich požadavků. Tisk etiket je nejlepší pomocník v oblasti systematičnosti a udržení pořádku ve vaší kanceláři.

Tip redakce:  V době karantény vzrostl zájem o rozvoz jídel

Výroba etiket je krátkodobý proces

Nemusíte se bát, že pokud si objednáte etikety s potiskem, budete na ně čekat dlouhou dobu.  Samozřejmě, záleží na složitosti potisku, nicméně výroba etiket a jejich následné doručení až k vám zabere pouze pár dnů. Nechte si etikety potisknout například logem vaší firmy s krátkým popisem, jakou službu či zboží nabízíte. Můžete je využít jako reklamu. Když je nalepíte na vhodná místa, kde budou na očích široké veřejnosti, a tím pádem potencionálním zákazníkům, máte další zakázky prakticky zajištěny!

A co třeba termoetikety?

Velkou výhodou těchto etiket, jsou nízké tiskové náklady, jelikož se na ně tiskne termotiskárnou bez jakýchkoliv dalších vstupních materiálu. Jsou nejčastěji používány hlavně pro krátkodobé značení, a vyrobeny ze speciálního termocitlivého papíru. Termoetikety jsou nejvíce využívány pro označování potravin a dalšího podobného zboží. Jak je známo, každé potravinové zboží by mělo mít na svém štítku uvedenou zemi původu, typ a jeho hlavní složku. Nepodceňujte tedy kvalitu a nezávadnost těchto etiket.

Tip redakce:  Co je to mobilní aplikace e-shopu?

Roztřiďte a označte vše, co je třeba – vsaďte na nalepovací etikety.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz