Kamerová kontrola kvality: Průmyslové kamery a čtečky kódů pro strojové vidění

Kamerová kontrola kvality vám pomůže pečlivě sledovat proces výroby v různých odvětvích průmyslu. Průmyslové kamery a čtečky čárových kódů představují nezbytné komponenty pro vizuální inspekci. Využít můžete možnosti komplexní realizace a návrhu strojového vidění od odborníků pro co nejlepší výsledky.

Průmyslové kamery

Průmyslové kamery jsou nabízeny v mnoha různých provedeních, jsou tak přizpůsobeny pro řešení jednotlivých problémů. Při výběru je proto důležité brát v potaz, k čemu má kamera sloužit – pro barevnou diagnostiku, počítání výrobků a podobně. Společnost Hikrobot má ve svém portfoliu řadu různých zařízení, takže pro vybraný průmysl najdete snadno to pravé. Jejich společnými charakteristikami zůstávají výkonné čipy, vysoká kvalita obrazu a vysoký výkon. Kamerová kontrola kvality tak bude spolehlivá.

Tip redakce:  Nůžky a pilníky na nehty

Další komponenty

Pro mnoho automatických výrobních procesů jsou nezbytností také čtečky čárových kódů. Ty jsou rozdělovány na různé typy, především podle požadavků a umístění kódů na daných objektech. Pro kamerovou kontrolu kvality jsou důležité také vision kontrolery, které zpracovávají obrazový výstup průmyslových kamer. Kromě toho se však neobejdete ani bez objektivů, jejich nabídka je také široká.

Příslušenství

K jednotlivým zařízením je třeba pořídit další příslušenství. Jedná se například o kabely, které umožňují stabilní chod průmyslových kamer, 3D kamer a produktů pro čtení ID a čárových kódů. Kvalitní materiály a vysoký standard výroby umožňují bezproblémové fungování zařízení, proto jsou významným prvkem. Doplňkem pro strojové vidění jsou frame grabber karty, které se také podílí na stabilním kamerovém výstupu.

Tip redakce:  Všechny infrasauny nyní najdete na jednom místě

Strojové vidění se skládá z řady různých komponent. Důležité je přitom vytvořit vhodný algoritmus a instalaci, aby všechna zařízení fungovala správně. Právě s tím vám mohou pomoci profesionálové ve svém oboru.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz