Kam investovat v dnešní době?

Ne nadarmo se říká, že krize je oknem příležitosti. Proto pokud přemýšlíte, kam se svými úsporami, nabízí se hned několik možností. Zatímco některé jsou rizikovější (ale za to výnosnější), jiné jsou o něco bezpečnější, i když ziskovost se nedá s prvními zmíněnými srovnávat. Že si zatím nevíte rady? Jaké jsou ty nejlepší investice pro vás poradí odborníci z placeného finančního poradenství. Na základě rozhovorů s nimi přinášíme několik konkrétních tipů.

více v článku...

Nemovitosti

Ptáte se, jak investovat peníze? Uvažujete nad investováním už nějaký ten pátek? Pak jste určitě v jednu chvíli přemýšleli nad nemovitostmi. To, co se v posledních měsících dělo na nemovitostním trhu se jen tak někdy nezažije. Češi z obav z inflace své úspory vkládali právě do bytových jednotek nebo rodinných domů, z nichž většina byla k investičním účelům. Do karet jim hrály i příznivé podmínky související s hypotékami čili se nelze ničemu divit.

Tip redakce:  Půjčka ihned od FinPujcka24.cz

Nemovitosti obecně jsou trefou do černého. Jedná se o slibnou, výnosnou investici, která není opředená mnohými pravidly nebo nutností je každý den sledovat či se o ně zajímat. Pokud člověk najde bezproblémového nájemníka, stanou se nemovitosti tichým, pasivním příjmem.

Fondy

Nedřímají vám v kapse stovky tisíc korun čili nemovitosti jsou ze hry? Pak se nabízí fondy. Mluvíme o skvělém řešení pro lidi s menším kapitálem, kteří navíc nechtějí ztrácet čas s nájemníky. Fondy existují různorodé, stačí si vybrat odvětví, které je vašemu srdci nejbližší.

Dokonce to mohou být i nemovitostní fondy. Musíte však počítat s nižším ročním výnosem, který ale není k zahození.

Akcie

Pokud máte čas a chuť se investicím věnovat, pak rozhodně jděte do akcií. Mluvíme o skvělé volbě pro takzvané aktivní investory, které nahrává současná situace. Ten, kdo podchytil loňský pád na burze se nyní raduje s nemalých zisků.

Tip redakce:  Dárkové balíčky potěší vaše zaměstnance i zákazníky

Akcie jsou záležitostí vytrvalosti, trpělivosti a také rychlého úsudku. Pouze s touto trojicí vlastností na burze dokážete uspět.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz