Již 10 úspěšných let pro pekařství PAUL

Když se řekne pekařství PAUL, vybaví se nám vůně čerstvého pečiva, lahodné kávy, zkrátka kousek Francie. Klidná a pohodová atmosféra, společně s klasickým francouzským designem je právě to, co si Češi tolik oblíbili a díky tomu letos slaví tato společnost již 10. úspěšný rok na našem trhu.

Jedním s ukazatelů toho, jak se tomuto pekařství u nás daří a těší se velké oblíbenosti, je také to, že byla otevřena nová pobočka, a to konkrétně v obchodním domě DBK v lokalitě Budějovická.  Velikost prodejny 200 m2, umožňuje návštěvu až 50 zákazníků. Součástí toho je samozřejmě již tradiční vzhled. Vzhled, který zajišťuje to, že je toto pekařství naprosto nezaměnitelné a poukazuje na kvalitu, která se tu dostane každému zákazníkovi.

Mezi novinky ovšem nepatří jen již otevřená pobočka. Chystají se totiž ještě další 2, které doplní do konce roku celkový počet poboček na 20.  První bude stát v pražských Letňanech v obchodním centru. Nově zrekonstruované prostředí doplní prodejna, kde bude kávovar umístěný na předním pultu. Obsluha Vám tady bude blíž, než kdykoli dřív.

Tip redakce:  Segedínský guláš


Druhá prodejna bude na Hlavním nádraží, kde se uplatní koncept rychlé obsluhy, o čemž vypovídá i název „PAUL express“, který byl jako první k vidění na vlakovém nádraží v Londýně. Díky otevřené vitríně, bude mít zákazník pohodlnější možnost výběru a rychlého obsloužení, což zejména lidé dobíhající vlak jistě ocení.

Vzhledem k tomu, že společnost velmi lpí na svém tradičním vzhledu, dováží do všech svých 1700 poboček nábytek a dekorace z Francie. To je také důvodem toho, proč otevření každé pobočky je velmi finančně náročné. „Náklady na vybudování nové prodejny převyšují mnohdy i 15 milionů korun,“ říká Roman Plíva, ředitel pekařství PAUL v ČR,

Pokud jste pekařství ještě nenavštívili, určitě neváhejte. Stojí to za to.

Tip redakce:  Kde nakoupit kvalitní španělské potraviny?

 

Tereza Kulíková

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz