Jeřáby mostové = Jeřáby Adamec Crane Systems = Jeřáby portálové

Jeřáby Adamec Crane Systems = Mostové jeřáby

Firma jeřáby Adamec Crane Systems, je předním výrobcem jeřábů, jeřábů mostových, jeřábů portálových a zajišťuje ucelený program kladkostrojů Stahl Crane Systems.

Stahl Crane Systems je světově uznávaným výrobcem zdvihací techniky. Firma vznikla v Německu ve Stuttgartu roku 1876. Za tu dobu se vypracovala na vysokou úroveň, jak v rodném Německu, tak po celém světě. Je nám ctí, Vám nabídnout ucelený výrobní program, který se týká jeřábů, jeřábové techniky, jeřábových drah, dodávkami a servisem kladkostrojů Stahl Crane Systems. Dodáváme jeřáby mostové, portálové, podvěsné, plně automatické systémy a jeřábové dráhy. Rovněž zajišťujeme kompletní servisní služby jeřábů a jeřábových zařízení, zdvihací techniku a revize elektro. Samozřejmostí jsou i dodávky náhradních dílů. Jeřáby dodáváme i do výbušného prostředí a prostředí se zvýšeným rizikem korozí.

Tip redakce:  Za tragický pracovní úraz může mnohdy zanedbání BOZP

Mostové Jeřáby ADAMEC Crane Systems photo:

jerab jeraby mostove Jeraby Adamec Crane Systems_portalove jeraby

Jeřáb, Jeřáby standardní i jeřáby nestandardní

Jeřáby jsou naším hlavním oborem, včetně montáží, prodeje a servisu. Jeřáby standardní i nestandardní, všech typů a tonáží, přesně na míru dle zadání zákazníka. Požadavky klientů se v průběhu společné práce mohou různě měnit, proto jsme velmi pružní a dokážeme se přizpůsobit. Naše služby a produkty, se neustálé rozrůstají o jeřáby a jeřábové technologie, abychom mohli nabídnout zákazníkovi široké spektrum možností. Připravujeme vše od projektů, seznámení s plánem, až po samotnou dodávku dílů a zařízení, po montáž a servis jeřábů a jeřábové techniky.  Mezi naše novinky, patří bezesporu rozšíření na tomto poli o spolupráci se Stahl Crane Systems. Kde jsme se stali předními dodavateli této společnosti, která má více než stoletou tradici a bohaté zkušenosti, které stojí v popředí jejího úspěchu a nadstandardní kvality. Veškeré dodávky realizujeme v krátkých termínech a bez omezení, po celé České republice. Spokojenost zákazníka, je pro naši společnost, nejvyšší motivací a prioritou.

Tip redakce:  Chladicí boxy Coldline

Mostové Jeřáby ADAMEC Crane Systems video:

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz