Jeff Koons navrhl pro Louis Vuitton kolekci Masters

Slavný americký umělec Jeff Koons propojil své umění s věhlasnou módní značkou Louis Vuitton. Vznikla spolupráce na nové kolekci s názvem Masters. Nejedná se o obuv, ale o novou kolekci kabelek, batohů a tašek.

Na taškách a kabelkách mixuje Koons stará ikonická díla s výraznými barvami a jemu blízkými motivy zajíčků a květin. Někomu se zdá tento design jako kýč, někdo to bere jako umělecké dílo.

Jeff Koons zvolil několik děl starých mistrů, zamířil nejvýše, jak to jen šlo. Použil Mona Lisu od Davinciho, plátno Mars, Venuše a Amor od Tiziana, od Rubense dílo Tygr a leopard na lovu, od V. Van Gogha zvolil Pšeničné pole s cypriší nebo méně známé dílo Dívka se psem od Fragonarda.

Všechna tato plátna sloužila jako reprodukce. Najdete je především na kabelkách, batozích nebo taškách. Zdobeny jsou výrazným jménem autora tohoto díla, výraznými prvky značky Louis Vuitton, barevnými bočními stranami s popruhy a dalšími doplňky jako je například králičí kůže. V každé sérii najdete také šátky či peněženky. Značka Louis Vuitton je oblíbená módní značka, jejíž móda se velmi dobře nosí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz