Jednoduché kroky k vylepšení vašeho šatníku

Máte pocit, že je váš šatník nudný a při výběru oblečení z něj si zoufáte, že nemáte co na sebe? Zkuste svůj šatník obměnit. Pořiďte si kvalitní kousky, které by v šatníku neměly chybět, nebojte se rozmazlit a dovolte si vypadat skvěle. Víte, jak na to?

Vyberte si správnou kabelku

Pokaždé, když se řeší, jak mít správně vybavený šatník, se zapomíná na doplňky, a to i přesto, že jsou stejně tak důležité jako ostatní kousky oblečení. Doplňky mohou i z obyčejného outfitu udělat neobvyklý a podtrhnout váš styl. Na prvním místě je rozhodně kabelka. Vybírejte takovou, do které se vám dá všechno, co potřebujete, přesto nebude příliš velká, neforemná a nezapomínejte ani na pohodlí při jejím nošení. Barvu volte podle sebe, ale trendy jsou v současné době i výrazné kabelky, které se nebojí barev.

Tip redakce:  Nový Samsung Galaxy S 4

Pořiďte si kvalitní spodní prádlo

Dalším kouskem, který by rozhodně neměl chybět ve vašem šatníku je kvalitní dámské a pánské spodní prádlo. Možná si myslíte, že na oblečení, které nejde vidět, tak úplně nezáleží, ale opak je pravdou. Padnoucí dámské kalhotky vám mohou ubrat až několik kilogramů a zformovat postavu, zatímco pánské bavlněné trenýrky mužům zaručí komfort při jejich nošení, hodí se i ke sportu a někteří je využívají i ke spaní.

Šperk, který podtrhne vaši osobnost

Abyste svůj outfit něčím oživili, tak vyzkoušejte také vhodnou kombinaci šperků. Je na vás, zda zvolíte stříbrné, zlaté nebo třeba dřevěné šperky. Ty by měly ale vždy ladit ke stylu vašeho oblékání. Vhodné jsou také soupravy, které obsahují prsten, náramek a řetízek, popřípadě také náušnice. U šperků buďte opatrní, v tomto případě je méně někdy opravdu více.

Tip redakce:  Profesionální kalibry, měřidla a další nástroje

Roztřiďte šatník

Při vylepšování šatníku se řiďte jednoduchou a rychlou radou. Nevytahujte oblečení po jednom kousku, ale dejte si veškeré své oblečení na postel nebo na deku a roztřiďte ho hromadně. Abyste určili styl oblékání, tak musíte vidět, jaké všechno oblečení vlastně máte. Co se týče spodního prádla, tak jej klidně ponechte v prádelníku, zkontrolujte jen zda vám není malé nebo velké a zda vám dámské kalhotky padnou, stejně tak jako pánské bavlněné trenýrky vašemu protějšku.

Zbavte se zbytečností

Oblečení, které nenosíte můžete darovat na charitu, můžete ho dát mladší sestře a nepoužitelné staré a roztrhané kousky oblečení a obnošené spodní prádlo rovnou vyhoďte. Investujte do nového a kvalitního oblečení, kterého nepotřebujete mít tři skříně, ale klidně vám stačí jedna. Vždy dejte na kvalitu před kvantitou. Při koupi dámského a pánského spodního prádla ale klidně pořiďte i víc kousků, když vám prádlo padne a bude příjemné na nošení.

Tip redakce:  Jak správně vybrat sluneční brýle pro řidiče?

Nezapomeňte, že váš styl oblékání vypovídá i o vaší osobnosti. Buďte vždy čistí, upravení a uvidíte, že s vámi i okolí bude jednat lépe.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz