Jeden den o vaší kráse. Objevte glamour fotografie

Rafinovaná svůdnost, pohled zpoza přivřených víček a rozevlátá hříva nádherných vlasů. Tak nevypadají jen modelky v katalogu, tak budete vypadat vy. Glamour fotografie jsou především o ženské kráse a smyslnosti a ta rozhodně není dána věkem 17 let a mírami 90-60-90.

Pro jeden den budete vy tou femme fatale a fotka vám bude navždy připomínat, jaká nádherná bytost se ve vás ukrývá.

Dopřejte si chvíli jen pro sebe

Listujete časopisem a z každé strany vám bezchybná tvář modelky ukazuje perfektní úsměv. Kolem prochází váš partner a jen ve vteřině nakoukne co čtete. Možná bez zájmu pronese nevinnou poznámku jako: „hm, hezká,“ a vy se neubráníte maličkaté závisti.

Drobné popíchnutí vás zamrzí. Ve vytahaném tričku s reklamou přes prsa, vlasy svázanými do ohonu, tlustých ponožkách a dvěma dětmi v náručí si přitažlivá nepřipadáte. Přesto stačí pár světel a několik cvaknutí fotoaparátu. Budete se dívat, budete obdivovat a budete přemýšlet, jakým kouzlem jsme z vás tu krásku vytvořili.

My ji ale netvoříme, neumíme kouzlit, umíme fotit. Ta kráska tam je pořád s vámi, my jí jen pomůžeme, aby se představila. Na malou chvíli se bude svět točit kolem vás a budete to vy, komu patří veškerá pozornost.

Na jeden den modelkou

Každá z nás se jistě na chvíli zasnila a chtěla být tou nádhernou modelkou nebo všemi obletovanou celebritou z červeného koberce. Usmívat se pod dokonalým make-upem a projít se na jehlových podpatcích ve večerní róbě a stylovém účesu. Taková žena, nad jejímž půvabem se mužům zatají dech.

Vy jste takovou ženou! Ukážou vám to glamour fotografie. Fotografie, které vás zachytí jako skvostnou vílu, něžnou princeznu nebo rozzářené poupátko, co ukrýváte uvnitř. Stanete před blesky fotoaparátů a ve světlech lamp přesně tak, jako stávají ty nejvyhledávanější světové modelky.

O líčení a vlasy se vám postará vizážistka a o dech-beroucí záběry vnímavá fotografka. Fotografie vznikají v naprostém soukromí a při uvolněné a klidné atmosféře. Tak se daří získat ten nejkrásnější výraz vaší tváře.

Překvapení pro vás

Mnoho glamour fotografií a aktů vzniká tak, že jsou pořízeny jako překvapení pro partnera. Ale jsou to poté samy aktérky, které zažívají to největší překvapení. Proč? Protože partner vaši krásu vidí každý den. Vy ji uvidíte možná poprvé.

Můžete si stýskat nad tím, že máte pár kilogramů nadváhu, můžete kriticky pohlížet na nehezké dolíky na vašich stehnech, můžete vzdychnout nad vráskami kolem očí a rtů. I tak budete na fotografiích nádherná. A není žádné: „Možná, když jsem byla mladší, to bych se ráda vyfotila.“ Vyfotíte se právě teď.

Pokaždé, když na fotografii pohlédnete, bude se na vás dívat silná a sebevědomá žena. Žena, která si dodala odvahu, a především žena, které to nesmírně sluší.

Glamour fotografie a akty

U obou typů fotografií je cílem ukázat nádheru ženského těla. Svůdný pohled, dokonalý portrét a jistý druh intimity. Ačkoliv by se mohlo zdát, že se jedná o stejný typ fotografií, je zde jeden zásadní rozdíl.

Glamour fotografie se fotí v oblečení, kterého může být použito více nebo méně. Výsledné fotografie jsou plné něhy a půvabu. Akt se fotí bez oblečení, případně s použitím rekvizit.

Z ženského těla mohou odhalovat jen nepatrnou část nebo více, ale vždy tak, aby fotka nebyla vyzývavá. Je pouze smyslným portrétem nádherných ženských křivek. Akty jsou jen rafinovaným způsobem, jak zabrnkat na strunu fantazie.

Jste zvědavá na to, jak vám to bude slušet?

Chcete mít krásný dárek pro partnera nebo chcete mít upomínku jen pro sebe?

Líbil by se vám den, kdy vyrazíte s kamarádkou a budete zkoušet pózy jako opravdové modelky?

Hledáte originální dárek pro sestru na rozlučku se svobodou?

Ať už je důvod jakýkoliv, glamour fotografie vás nikdy nezklamou. Ještě po desítkách let si je obdivně prohlédnete. Už jste zalistovaly diářem a vybraly termín?

Autor: Jana Hozová – profesionální fotografka z Prahy

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz