Jaro se blíží a s ním i oblíbená obuv jménem tenisky

Patříte k lidem, kteří milují spíše jaro nebo zimu? Nebo jste snad milovníkem podzimu? Pokud jste zastáncem krásného voňavého a barevného období jménem jaro, určitě se radujete z faktu, že nám doslova klepe na dveře. A s příchodem jara nám také klepou na dveře boty, které začneme zase po dlouhé a letos zas ne tak tuhé zimě nosit. Na mysli máme tenisky, které patří k vůbec nejoblíbenějším typům obuvi! Co letos obout třeba tenisky Michael Kors či boty značky Twinset?

Tenisky jsou obuví z pneumatik

Dnes jsou tenisky považovány za doslova nadčasovou obuv, která nikdy nezestárne. Neustále se přichází s jejich novými podobami, neustále se zpracovávají z jiných, nových materiálů, mají pokaždé jiné vlastnosti. I když se jejich podoba nebo zpracování neustále mění, jedno se nezmění, a sice fakt, že tenisky jsou jednou z nejoblíbenějších obuví vůbec. Nemůžeme se tomu ostatně divit, vždyť tenisky jsou naprosto pohodlné a nohy z nich zkrátka nebolí. 

I když jsou však tenisky dnes tak populární a lidé si je nemohou vynachválit, jen málokterý jejich nositel ví, odkud pochází nebo jak tenisky vlastně vznikly. Věděli jste, že tenisky pochází vlastně z pneumatik?

Kdyby se nezačal zpracovávat kaučuk, kdyby nedošlo k výrobě pneumatik, pravděpodobně bychom dnes byli bez tenisek nebo by éra těchto pohodlných bot přišla daleko později. Děkujme tak proto pneumatikám za pohodlné boty, které se dnes nosí naprosto ke všemu. 

Tenisky k elegantnímu i ležérnímu outfitu

Jak již bylo zmíněno, tenisky se hodí naprosto ke všemu. Hodí se jak k elegantnímu, tak k ležérnímu looku. Ostatně i toto se během plynoucích let trochu pozměnilo. Prvotně byly tenisky jen typickou sportovní obuví, která se nemohla kombinovat s šaty nebo sukněmi. S plynoucími léty se však móda měnila a najednou byly nevšední kombinace povolené, a tak se tenisky začaly nosit právě s úpletovými šaty nebo s áčkovými sukněmi, které si nemohou vynachválit zejména ženy s postavou do tvaru hrušky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz