Jarní trendy podle bloggerů a youtuberů

Každý člověk nachází inspiraci v někom jiném. Zatímco starší generace se obléká dle celebrit nebo dle modelek, které jsou vyfoceny na obálkách časopisů, mladší generace se obléká dle bloggerů a youtuberů, protože to jsou lidé, kteří hrají v jejich životech velkou roli. Být youtuberem či bloggerem, to je obrovská zodpovědnost. Na jejich videa se dívá nespočet malých dětí, jejich články čte nejeden teenager, který v nich vidí pravdu. Nemůžeme se tedy divit tomu, že mladí lidé nosí to, co oni. Co ovšem nosí?

Módních trendů či trendů v oblasti bydlení je mnoho, proto se rádi necháme inspirovat či rádi si necháme poradit od lidí, kteří těmto oblastem rozumí. Inspirujeme se velice často od youtuberů a bloggerů, jak jsme výše zmiňovali, proto si pojďme říct ty nejstylovější trendy, které potřebujete mít.

Batohy značky Dakine jsou jedničky

Každá módní bloggerka ví, že aktuálně se nosí především batohy. Batohy byly dříve dominantou jenom street a skate stylu a mohly jsme si je koupit jenom ve skateshopech, ale ty časy jsou už dávno pryč. V nedávné doby se na pulty všech obchodů dostalo obrovské množství batohů, které najednou nahradily (do nedávna ještě moderní) kabelky.

Pokud batohy milujete jako nejedna módní bloggerka, nosíte je skutečně všude. Menší batohy se hodí na výlety, ovšem do školy musíte mít pohodlné, praktické a hlavně kvalitní batohy, které vám nezničí záda. Nejedna bloggerka doporučuje batohy značky Dakine, které jsou jak kvalitní, tak i velice praktické, ale jsou i originální a vždy stylové.

Tip redakce:  Okouzlete šperky z briliantů. Můžete je mít za výjimečné ceny

Na zahradu patří lazy bag

Abychom však nezůstali jenom u módních trendů, je třeba si zmínit i trendy v oblasti bydlení. Jsou jimi takzvané lazy bagy, což jsou sedací vaky, které dnes zakoupíte v mnoha barevných provedeních. Jedná se o ideální lehátko či sedátko na zahradu. Lazy bagy se však vozí i k moři, obecně na dovolenou nebo jsou součástí našich domácností. Jsou praktické, snadno omyvatelné a hlavně přenosné. Jaké barvě dáte přednost vy?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz