Jarní jízda ve Ferari

Začínáte již nedočkavě vyhlížet teplé jarní počasí, které Vám umožní bohatší příležitosti k venkovním volnočasovým aktivitám. Muži i ženy vyhledávající adrenalin by si neměli nechat ujít příležitost usednout do Ferrari a projet se v tomto luxusním automobilu.

Užijte si jízdu ve Ferrari

Díky Firmě na zážitky získáte možnost projet se ve Ferrari 488 Spider. O tomto vozidle se mezi fajnšmekry říká, že tento italský plnokrevník na čtyřech kolech doslova hltá jakoukoliv zatáčku. Sami se o tom budete moci přesvědčit kdykoliv od dubna do října. Ferrari 488 Spider je považováno za nejvýkonnější osmiválcové Ferrari. Během jízdy ve Ferrari můžete být právě Vy, kdo tento moderní sportovní vůz bude řídit. Ferrari vybaveno pevnou sklápěcí střechou na nejvyšší technologické úrovni, takže z projížďky budete mít i jedinečný desénový zážitek. Motor tohoto Ferrari je totožný s modelem 488 GTB. Zadní kola jsou schopna roztočit osmiválec o zdvihovém objemu 3,9 litru. K roztočení mu pomáhají dvě turbodmychadla. Další jedinečnou vlastností tohoto Ferrari je schopnost zrychlit z nulové rychlosti na rychlost sto kilometrů za hodinu za rovné tři sekundy.

Tip redakce:  Automyčka Express šetří váš čas

Škola smyku Vás naučí ovládat vozidlo za jakéhokoliv počasí

Skvělou příležitost k tomu, jak se naučit ovládat auto na vozovce za nepříznivého počasí, nabízí Škola smyku v Příbrami. Naučíte se zde zvládat jízdu na namrzlé vozovce i zkrotit automobil na sněhu, vodě či ledu. Po absolvování Školy smyku se budete schopni řešit veškeré krizové situace na silnicích. Na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/ najdete také celou řadu jiných příležitostí k tomu, jak zatočit s nudou a prožít víkend plný napětí. Nechejte se zlákat například projížďkou veteránem, indoor surfingem, indoor skydivingem nebo třeba adrenalinovou jízdou v Dakarském speciálu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz